Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Betartod a heti egy koplalónap...

Betartod a heti egy koplalónapot a kutyádnál?

Figyelt kérdés

2012. okt. 4. 18:04
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Nem, nekem a napi adagot kapja 2 felé osztva. Jobb a gyomrának :)
2012. okt. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 compactegon ***** válasza:
nem. én is kétfelé osztom a kaját/nap, illetve aktivitás mennyiségétől függően kap.
2012. okt. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Nyáron van olyan, hogy csak 2 naponta adok. De teljes mértékben helyzetfüggő. Ha soványnak látom őket, akkor többet kapnak. Ha kissé kövérnek, akkor nem kapnak.
2012. okt. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Én betartom mindkét kutyámnál is. Az egyik egy amstaff sokat mozog, és eléggé kényes a gyomra. Ha egy kicsit is zsírosabb ételt eszik már kijön belőle. Plusz változó az étvágya, van amikor megeszi az adagját, van amikor négy napig is alig alig eszik valamit. Ennek ellenére egészséges és rengeteg energiája van. A másik kutyám egy labrador keverék. Ő házi koszton él, a szomszéd is eteti, mivel szakács ezért sok olyan ételt hoz haza amit a kutya szívesen fogad. Étteremből hazahoz nagy szelet rántott húsokat, stb az mind a kutyámnál végzi. Ő egy nap koplal kitisztul a bele, szóval nekem eddig mindig bevált.
2012. okt. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Nem, mert az én kis haspókom szerintem engem enne meg éjszaka, ha éhen maradna :D
2012. okt. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 Szilvi & Argos ***** válasza:
Nem pont úgy, hogy 1 héten egyszer nem kap enni, de 1-2 hetente akad vmiért egy olyan nap, hogy tényleg nem kap enni :)
2012. okt. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Nem. Naponta 2x kapnak enni, reggel és délután.
2012. okt. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

16.

olyan nálunk is van, bár csak max. 1-2 havonta, h vmi miatt (pl vendégek vannak nálunk) kimarad a vacsi, mert lefekszik aludni és utána már nem kel fel enni még akkor sem, ha látja, h megtöltöm tálját. de olyankor is eszik napközben (ő is 2-3 adagban eszi meg a napi penzumot), csak az esti étkezés marad ki. arra, h egész nap ne egyen egyetlen falatot sem, csak igyon, a 4 év alatt nem volt példa. ez spontán nem tudna megvalósulni nála, csak úgy, ha én szándékosan így alakítanám.


amúgy persze nála is van olyan, h a szokottnál kevesebbet eszik, főleg meleg nyári napokon. jó kondiban van, ideális a súlya és tartja is, úgyhogy azt hiszem, leakadok erről a koplaltatás dologról :)

2012. okt. 5. 16:03
 19/20 anonim ***** válasza:

9-es vagyok ismét. Nálunk is 2 részletre bontva kapják a tápot kis vízzel vagy levessel keverve. Gyönyörű bundájuk van, tele vannak energiával. :)

Persze van hogy egyik-másik ott hagyja a kaját, nem kívánja, olyan is akad hogy mire feleszmélnék a másik befalja az övét is. :D

De sebaj, legközelebb emiatt ő nem kéri a hamit. :)

2012. okt. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Nem, de olyan rendszeresen előfordul, hogy 1-1étkezés kimarad illetve eltolódik.
2012. okt. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!