Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen praktikus módok vannak...

Milyen praktikus módok vannak a sétáltatás utáni lábpucolásra kutyádnál?

Figyelt kérdés
Nemrég költöztem kertes házból III.emeleti lakásba.Itt más a lakás beosztása,a fürdőszobába a nappalin keresztül jutok el.Most nem igazán találtam jó megoldást kutyusom lábainak lepucolására.Hogy csináljátok?
2009. máj. 27. 08:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Mi kertes házban lakunk, de mindenhol padlószőnyeg van a házban, így nem jöhet be a kutya piszkos lábbal.

A nekünk legjobban bevált megoldás a langyos vizes lavor volt, megfogod a kutya első két lábát, beleteszed a vízbe, megmosod. Előkapsz egy kutyás törölközőt,megtörlöd és kész. Hátsó lábak ugyanez.

Nekünk ez bejött!

2009. máj. 27. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát fogsz egy rongyot, amit erre tartasz, és még az előszobában megtörölgeted a lábait nedves ronggyal... Ennyi.:)
2009. máj. 27. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok, szerintem felesleges lavórral vacakolni, már ha van rá lehetőséged és úgy érzed jobbnak, tedd.:)
2009. máj. 27. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
93%
már=bár pf elnézést:)
2009. máj. 27. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én ölbe kapom és be a kádba. Persze ez egy shih-tzunál működhet... Ha nagytestű kutyud van, akkor a fentebb említett módszer válhat be! Valahol olvastam egy édes sztorit egy vizsláról: megtanulta, hogy csak lábtörlés után mehet a lakásba, neki hanyattvágva törölgették a lábát. Egyszer sétából haza érve éppen hanyatt vágta magát a törölgetéshez, amikor megcsörrent a házban a telefon. A gazdi bement, beszélt, majd tette bent a dolgát... K.b. fél óra múlva eszébe jutott a kutya, aki még akkor is hanyatt fekve várt és várt és várt a lábtörlésre!! Ééééédes!
2009. máj. 27. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Jajj ez aranyos story:)


Már az előbb írtam (2.) de még annyit hozzátennék, hogy pl azzal emg lehet tanítani a kutyát, h lábtörlés nélkül ne rohanjon be a lakásba, hanem álljon emg az előszobában, h lábtörlés után mindig kap egy kicsi jutalmat, vmi apró finomságot. És akkor azt már várja, és nem rohan el, mert tudja, hogy előbb el kell tűrni a lábtörlést.:) Nagyimnál bejött.

2009. máj. 27. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

bocsánat offolok:

Nekem is van egy ilyen sztorim rokonról. Meg volt tanítva a kutyának, hogy zebra előtt le kell ülni, és várni. Amikor a gazdi azt mondja "Mehetsz!" akkor lódulhatott neki. Póráz nélkül volt. Egyszer a gazdi észrevette, hogy nincs sehol a kutya... Elkezdett visszamenni, és 3-4 háztömbnyire megtalálta a kutyát a zebra előtt ülve, elfelejtette mondani neki, hogy "Mehetsz!":))

2009. máj. 27. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
84%
Lakás ajtó elött,a kikészített popsitörlővel törölgetem végig a tappancsait.Egy bordeaux-i dog gazdija vagyok.
2009. máj. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Baba popsitörlővel,vannak olcsóbb fajták,és a célnak tökéletesen megfelelnek.
2009. máj. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Közepes termetű kutyám van, általában a sáros láb a reggeli harmatos séta után probléma nálunk. Ilyenkor a kutya úgy néz ki, mint egy malac. Ilyenkor satuba fogom a lábammal, és egy kimustrált törölközővel megtörlöm a hasát, meg ledörgölöm a lábait. Fényecske legyecske lesz utána. A törölközőt időnként kézzel kimosom.
2009. máj. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!