Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutya illik panel lakásba?

Milyen kutya illik panel lakásba?

Figyelt kérdés
Olyan kutyus kellene ami nem ugat sokat.Reggel,suli után és este le vinném sétálni. És van egy kisbaba is nálunk.

2012. okt. 9. 16:22
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja és 12 éves vagyok. 3 szobás lakásban lakunk. És lent amikor sétálunk legyen energikus de amikor fel érünk adigra fáradjon ki..
2012. okt. 9. 16:29
 2/7 anonim ***** válasza:
41%
Ez, amit leírtál, nem egy élőlény, hanem egy szolgarobot, talán egy elemes plüsskutya. De gyártanak ilyent is. Gombnyomásra mit csináljon?
2012. okt. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
30%
Panelba nincs, egyedül a huski nem ugat sokat, de az meg nagy :D
2012. okt. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyetértek az 1-es válaszolóval. Túl nagy igényeid vannak, tényleg plüsskutya a megfelelő. Ha esetleg komolyan gondolod mégis a kutyát és elfogadod olyannak, amilyen tündér lesz, akkor én Bolognese-t ajánlom. Ugatni fog, mert ha hallja a kinti járkálást igenis jelez. De végig a nyomodban lesz, mint egy hű társ!
2012. okt. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyet értek az előttem szólóval, ő egy élőállat akinek ugyanúgy vannak igényei nem egy robot aki csak akkor aktív mikor neked van időd vele foglalkozni, rengetek törődés,odafigyelést, szeretetet igényel főleg kölyök korban mikor igazán tanítani szükséges! Ha ezeket vállalod , akkor én a kisebb testű kutyát javaslom neked pl: Yorki vagy tacsi, és semmiképp nem nagytestűt!
2012. okt. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat és igazatok van Bocsi!!
2012. okt. 9. 17:05
 7/7 anonim ***** válasza:
Yorkiet ne, 12 éves gyereknek ne. Terrier következetes nevelést igényel...ha nem kapja meg akkor létrejön a következő idegbeteg kiskutya...
2012. okt. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!