Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Yorki kutyusomat pároztatnám,...

Yorki kutyusomat pároztatnám, kérdésem a következő: kell segítenem a kannak a párzáskor vagy semmiképen ne? Ugyanis a 2 próbálkozásból az első nem sikerült (nem segítettem) a másodiknál pedig elsült előbb (segítettem.

Figyelt kérdés
kell segítenem a kannak a párzáskor vagy semmiképen ne? ugyanis a 2 próbálkozásból az első nem sikerült(nem segítettem) a másodiknál pedig elsült előbb(segítettem.

2012. okt. 10. 12:08
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
98%

TÖRZSKÖNYVES YORKIM VAN FAJTISZTA


még jó, mert kutya nem?! :D de tudom csak ideges vagy a hülye válaszok miatt és azrét maradt ki egy A betű :D

2012. okt. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
88%
ha már ennyi eszed van legalább ne reklámozd. inkább az ivartalanításra keress rá.
2012. okt. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
EZ AZ H NEM TUDOM A CSALÁDTAGOM AKIÉ A KAN AZT MONDJA HOGY SEGÍTENI KELL! DE A TENYÉSZTŐM MEG AZT HOGY NEM! KARÁCSONYRA KELLENE MINDENKÉPP A FIAMNAK AKAROM!!! FÉLEK H KICSÚSZOK AZ IDŐBŐL.. VENNI NEM AKAROK MÁSIKAT TÖRZSKÖNYV NEM KELL! ÍGY IS 60EZER! ÍGY MEG HA LESZ 2 AKKOR EGYIK A MILYEN A MÁSIK A CSALÁDTAGÉ! ISMÉTLEM NEM SZAPORÍTOM NEM ELADÁSRA MEGY NÁLUNK Ő CSALÁD TAGKÉNT VAN VELÜNK ALSZIK ESZIK ÉLI AZ ÉLETÉT! AKI NEM SEGÍT NE ÍRJON!!!
2012. okt. 10. 13:00
 14/28 anonim ***** válasza:
89%
a tenyésztő barátod nem magyarázta el mi a különbség faj és fajta között? mert akkor a bátor kérdezővel is nyugodtan párosíthatod magad és a kutyád is xD
2012. okt. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
91%
Én kétlem, hogy 60ezerért bárki is tenyésztett, törzskönyves kutyát kapna. Karácsonyra, kutyát, gyereknek? Ennél nagyobb ostobaságot sem hallottam még...
2012. okt. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
89%
az biztos nem tenyésztő aki ilyet javasol. mellesleg a "tenyésztő barátom véleményét akarom megerösiteni" részt nem értem. hogy miii? mi van? és ja, h saját célra szaporitasz? hát az tényleg teljesen más és elfogadhato... mellesleg milyen betegségekre van szürve a kutya? melelsleg h fajtiszta ez igen szép, még jo h nem macskával akarod keresztezni... a fiadnak inkább valami plüsst vegyél, ilyen szülövel gondolom mekkora intenzitással gondozná és mekkora lelkiismeretességet tanulhatott, hajaj
2012. okt. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
98%
nem azért, de a nagybetüs igénytelen kiabálásaid nagyrésze értelmezhetetlen. mellesleg aki nem tenyésztő és fingja nincs a genetikáról, és mindenféle örökölt betegségekről, és még ennyi hozzászólás után sem fogja fel h EZ MÉGIS MIÉRT LENNE GÁZ az inkább vesse le magát a világ szélén, de tényleg
2012. okt. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
98%
Igazi tenyésztőnél nem opció, hogy kérsz-e törzskönyvet, vagy sem... Az VAN, kapod, ha akarod, ha nem. Szóval, el kell, hogy keserítselek, de a kutyád csak fajtajellegű KEVERÉK. Köszönd meg a szaporítódnak, hogy jól átvágott.
2012. okt. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
40 EZERÉRT MEG NEM AKAROK VENNI OLYAT H LÓFEJŰ LEGYEN! ELVÉGRE FELELŐSSÉG 10ENAKÁRHÁNYÉVIG LESZ VELÜNK!
2012. okt. 10. 13:09
 20/28 anonim ***** válasza:
84%
ha felelősségről beszélsz, miért akarsz mégis szaporítani? nem tűnik fel h magadnak is ellentmondasz? agysebésznek nem akarsz elmenni? az is olyan egyszerűnek tűnik, minek kellenek hozzá papírok, nem igaz? .........
2012. okt. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!