Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A japán akita mennyire mozgéko...

A japán akita mennyire mozgékony, mennyire szeret futni?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik a fajta, nem az első kutyám lenne.Munkakutyát nem szeretnék,számomra túl pörgősek,izgágák (vizsla,bc,puli,mudi,boxer stb tehát kilőve) Olyan kutyát szeretnék,aki alapjáraton nyugodt,kiegyensúlyozott de mozogni,futni nagyon szeret mert jöhetne velem (10-15 km) . Nem baj ha kicsit magának valóbb ,volt egy husky/malamut +még valami keverékem ő ilyen szempontból tökéletes volt számomra,valami haosnló karaktert szeretnék.

tudnátok ilyet írni?


2012. okt. 10. 13:48
 1/4 anonim ***** válasza:
A japán akita az jó választás lenne.nem pörgős, de nem bírja a bezártságot se.Nagyon hűséges (Hachiko). De jó kennelből válassz és akkor biztos lehetsz benne, hogy nem fogod megbánni.Ráadásul még szerintem gyönyörű is.
2012. okt. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Yukióóóó ***** válasza:
Szia ! ha tényleg komolyak a szándékaid tudok ajánlani MEGBÍZHATÓ KENNELEKET ahonnan ezt az okos-bátor-kicsit rátarti-nagyon szerethető-és viszont szerető kutyát be tudod szerezni :-) nekem egy 11 hónapos japán szukám van ,minden reggel 4 km tekerünk ,most már huzatom magam az erre ki fejlesztett hámmal ,nagyon bírja !! ha van még kérdésed szívesen válaszolok rá !!
2012. okt. 17. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Off. Kedves 2es 1 éves kora előtt nem igazán szabad futtatni egy kutyát :/.. Off vége.

Nézd meg esetleg a Standard Amerikai buldogot. Alapjáraton nyugodtak legalább is az enyémek azok. Viszont ha mozgásról van szó akkor az is megy nekik.. A kutya kiválasztásánál kell odafigyelned arra hogy ne legyen túl pörgős.. Mert láttam én már lusta vizslát meg hiperaktív angol buldogot is. A tenyésztőtől kérj majd segítséget a neked való kutya kiválasztásához. Ne a külső alapján dönts majd az a fontos, hanem hogy olyan energiájú legyen a kutya ami neked megfelel.

2012. okt. 17. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Yukióóóó ***** válasza:
ez hülyeség már elérte a súlyát és a méretei is meg vannak ahhoz amit csinál ,nem többet mint 4 km biciklizek és nem vontatom magam , hanem mellettem fut !!!!!!ennyi igazán nem árt egy ilyen test felépítésű kutyának hidd el !!!!
2012. okt. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!