Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan vegyem ra a már 1,5...

Hogyan vegyem ra a már 1,5 h´énapos sztaffymat, hogy ne engedje el a játékot, gumit, pl, csungjon rajta? Mint ahogyan a sztaffok szokták? Hogy kell ezt neki megtanítani?

Figyelt kérdés
2012. okt. 10. 21:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
MÁSFÉL HÓNAPOSAN?! Te ezt komolyan kérdezed? Egy ennyi idős kutyának még szopnia kellene az anyjából!
2012. okt. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

A 3 hónapos gyerekedet meg kiküldenéd kapálni?

Majd 1 év mulva ... ne 6 hetesen. Mellékesen megjegyezném hogy a magyar állatvédelmi törvények tiltják hogy a kiskutyát 8 hetes kora elött elhozd az anyjától.


Ja és staffi .. nem sztaffy.

2012. okt. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
ohhhhh, bocsika, elirtam, masfel eves........bocsika, hat masfel honaposan persze hogy nem, egy eves koratol, kezstem el futtatni, meg stb........másfél éves, és még nemcsinálja, felugrik érte, minden, de csak belekap, elengedi, ha akarnam úgy forgatni, akkor elengedi azt is......azt tanítani kell? Hogyan?
2012. okt. 10. 21:31
 4/17 anonim ***** válasza:
Ha nincs benne ilyen ösztön akkor nem fogja megcsinálni neked ha fejre állsz se. Az enyém sem hajlandó fogni, de nem bánom, nem is kell neki. Én lógatás helyett úszni viszem :)
2012. okt. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
azt szoktam énis, de már hidegek vannak, na de van benne akarat, csak lehet hogy bennem nincs mert nemmerem elkezdeni forgatni, mert ha elengedi, akkor szájba utom magam, és tartja, csak nemsokáig.....Minden sztaffba benne van ez.....
2012. okt. 10. 22:28
 6/17 anonim ***** válasza:
weight pulling a legmenőbb szerintem...de ne offoljunk, van amelyik fogja és van amelyik az istennek se fogja fogni...sajnos...vagy élnek még az ősi ösztönei (amit a pitektől örökölt - a pitek brutális tenyésztéséből ered a fogás, tudod a mély gödörben lévő karók/szakadék fölött lógatták a kutyákat és csak az lett tenyésztésbe fogva amelyik túlélte) vagy nem.
2012. okt. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
huha, az brutalis, szegenykek, hat nemtom, akkor a remény hal meg utoljára, akkor csak az marad nekem-nekunk....Hát koszi a válaszokat
2012. okt. 10. 22:36
 8/17 anonim ***** válasza:

Ja, hogy másfél éves? :D:D:D az mindjárt más! :)))

Figyelj szerintem olyanokkal beszélj, akiknek staffjuk vagy pitjük van, ne csak ezekre a véleményekre hallgass, mert nem hiszem, hogy mindenki ért ehhez itt! Olyan valakit keress fel, aki ért hozzá és felméri a kutyádat, hogy érdemes-e ezzel foglalkoznotok!

2012. okt. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Az enyém sem lóg semmin, egyszerűen nem fogja meg. :D Ha valamire mégis sikerül ráfognia, begyűri a saját orrgombját, és tüsszögni kezd, ezért inkább elengedi.

Ne keseredj el, a stafford nagyon sokoldalú kutya, viheted agilityre, flyballozni, úszni.Az enyém minden játékot szeret, a frizbi után 2 méter magasra ugrik, a lasztit sosem unja meg, nyáron 3-4 órákat úszik megállás nélkül, még játék nélkül is.

Imádnak játszani, semmi baj sincs a kutyuddal.Egyszerűen ez nem az ő sportja. :)

2012. okt. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: 2 éves szukám van, brutálisan erős, de utál lógni/fogni. :) Nem minden staffiban van ez benne.
2012. okt. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!