Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan beszéljem le a húgomat...

Hogyan beszéljem le a húgomat arról, hogy mopsza legyen?

Figyelt kérdés
Szerintem undorítóak. Az egész család ellene van. De makacs!

2012. okt. 10. 22:25
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
66%

egyszerű, ha az egész család ellene van ne vegyetek neki :)


amúgy sorold fel szépen, hogy ha nagyon megerőlteti magát kiugorhat a szeme és egyéb tipikus nyomott pofájú kutya betegséget :)

2012. okt. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Mond neki azt ha rajta kivül senki sem fogja szeretni az a kutyának is rossz lenne, megérzi szegény, ezzel érvelhetsz, meg ez igaz is. Ha családban éltek olyan kutya kell még ha csak húgodé is amit valamennyire mindenki szeret és nem ellene van. Ebből csak baj lenne.

Beszéljétek meg,de nem mond neki,hogy undorítóak meg ilyenek, ha neki tetszik ez nem jó érv. /amúgy nekem is tetszenek:D /

2012. okt. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
71%

Szia!

Szerintem a húgodnak joga van a saját véleményére.

Neki a mopsz tetszik, akkor nem erőltethetsz rá mondjuk egy németjuhászt, csak mert a családnak az jobban bejön.

Miért ne lehetne olyan kutyája, amilyet szeretne?

Ő fogja gondozni, sétáltatni, nem ti fogtok "égni" vele.

Szerintem igenis aranyosak a mopsz kutyusok, és ne hidd, hogy nekem is az van, kínai kutyáim vannak.

Tudod mennyit cikiznek érte?

Fújjj, undorító, hogy néz ki, meg ilyeneket mondanak!

Na és?

Én imádom, és kész.

2012. okt. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
51%
Hogy lehet undorítónak nevezni egy kisállatot? De ilyen családba, ahol így állnak a kutyákhoz, ne is kerüljön egy se! Se mopsz, se semmilyen! Ti vagytok undorítóak! Ennyi ésszel gondolom k*rva rondák is vagytok, mégsem dobnak ki a családból! Pfff. Nézz magadba, gyökér, meg az egész gyökér családod is...
2012. okt. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
37%
A mopszok a vilag legtunderibb kutyaja! Idiota csaladod van...
2012. okt. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
9%
*kutyai
2012. okt. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
77%
Hát igaza van itt előttem valakinek, undorító az aki egy állatról így beszél/ír. Nekem sem tetszik különösebben a mopsz, de ettől még nem undorító.
2012. okt. 10. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
70%

nekem sem tetszik, én még a tenyésztését is betiltanám, a sok nyavalyája, meg a röfögése, szemkiesésé, stb. miatt.


Kutyát, bármilyen fajtát csak akkor lehet tartani, ha az egész család egybehangzóan rábólint. ha senkinek nem jön be, akkor kell keresni egy olyat aki mindenkinek szimpatikus.

2012. okt. 11. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
64%
Mivel húgodnak gondolom még nincs önálló jövedelme, így ne kapjon kutyát.
2012. okt. 11. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
68%

Tényleg igaza van az egyik hozzászólónak abban, hogy nektek semmilyen kutya nem való. Szerintem a húgodat arra beszéld rá, hogy ilyen családba állat nem való.


Ui: a mopsz tényleg egy kis tündérke:)

2012. okt. 11. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!