Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit lehet kezdeni egy ilyen...

Mit lehet kezdeni egy ilyen szomszéddal?

Figyelt kérdés

Az utóbbi pár hétben a szomszédomnak az lett a mániája, hogy átdobja/átteszi hozzánk a kutyáját. Nekünk is van 2 kutyánk, az egyik rehabilitáció alatt áll szóval nem a legjobb dolog, hogy egy idegen kutya folyamatosan ledominálja, ha nem veszem észre, hogy megint nálunk van. Van egy két éves lányom is aki imád kint lenni, de így nem lehet vele kimenni.

Amikor átmentem erről beszélni a szomszédhoz ő csak annyit mondott, hogy ő nem csinál semmit a kutyától meg ne féljek, mert nem bánt. (Itt csak megjegyzem, hogy minimum 4 éve be sincs oltva, nem hogy szocializálva lenne..) A férjemet nem hívhatom fel 20 percenként, hogy jöjjön haza a munkahelyéről mert megint itt van a szomszéd kutyája, egyedül meg nem merem megközelíteni. Már olyan eset is előfordult, hogy arra keltem fel, hogy a kutya a hálószobában volt és figyelt.

Nem tudom, hogy mit lehetne ilyenkor csinálni. A jegyzőnek már szóltam, de nem igazán érdekli a dolog, mert nem történt még semmi.

Nagyon félek, hogy egyszer ránk, vagy a kutyáinkra támad a szomszéd kutyája ezért szinte fél percenként kimegyek körülnézni, de ez így hosszú távon nem megoldható. A kerítést már megemeltük, de nem zavarja ez a szomszédot.


2012. okt. 11. 09:33
1 2 3 4 5
 41/43 Szilvi & Argos ***** válasza:
Megy a drukk, hogy észhez térjen a szomszéd! :)
2012. okt. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
"Átdobja/átteszi a kutyáját" Na de hova?A kertetekbe engedi vagy mi?
2013. aug. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
Ja bocs láttam,hogy valaki már kérdezte.Én szépen megfognám aztán elvinném az utca végére,aztán pápá kutyus!
2013. aug. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!