Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyasétáltatás?

Kutyasétáltatás?

Figyelt kérdés

Kiskutyámat elvittem első sétájára. Minden perfectül ment, de egy kutyus kiszúrta, hogy ott járunk... Aztán elkezdett ugatni... És a másik is ugatott... Majd az egész utca zengett a kutyáktól. Szegényke megijedt, próbáltam határozott maradni, de aztán már nekem is az idegeimre ment az ugatás. Sajnos, ahol én lakom, nincsen olyan park, ahová elvihetném a kutyámat. Szombaton megyek bringával felfedezőtúrára - a google maps-en már kinéztem néhány helyet, és megnézem, alkalmas-e, nem-e magánterület...


Ti nem őrültök bele az ugatásba? Mit csináljak, hogy ne féljen a kutyám?

(Most töltötte be a 4 hónapot, hamarosan viszem kutyaiskolába :)



2012. okt. 11. 16:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb, ha nem csinálsz semmit. Az, hogy ugatnak körülötte a kutyák, teljesen természetes dolog, és amint te is természetes dologként fogod kezelni, a kutya is rájön, hogy ez normális, és nem kell parázni tőle.
2012. okt. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hát, asszem jobb ha megbarátkozom a makacs, házőrző kis harcikutyákkal :))

Köszönöm szépen a választ!

2012. okt. 11. 16:13
 3/4 anonim ***** válasza:
79%
A legjobb, amit tehetsz, ha kutyaoviba jársz a kölyökkel, ahol megfelelően tud szocializálódni.
2012. okt. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

a hozzáállásod remek. nem lesz itt semmi baj:)

a lényeg:_ legyél nyugodt!

a vezér mindíg nyugodt!

aki ideges-feszült az nem vezér a kutya szemében!

és jegyezd meg: a türelem ,jó kutyát teremt!!!!

tehát, csak türelem, idő kell ahhoz,hogy működjön!

a kutyasuli, a csavargás, a séták, mind-mind később hoz eredményt!

de akkor lesz egy remek kutyád:)

2012. okt. 12. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!