Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyire tanulékony egy husky?

Mennyire tanulékony egy husky?

Figyelt kérdés
A 2 kedvenc kutyafajtám a husky és a border collie.Az utóbbiról tudom, hogy nagyon tanulékony, de a huskyról azt hallottam, hogy önfejű...Szerintetek be tudnám tanítani agilityre, és különböző trükkökre a huskyt is? Mármint, hogy mennyire könnyen tanul? Mert tudom, hogy minden kutyát meg lehet tanítani trükkökre, csak az idő amíg megtanulja az minden fajtánál más. Főleg husky tulajdonosokat kérdezem :)

2012. okt. 11. 19:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Könnyen tanul, a husky is rettentő okos kutya, csak a munkakedve hagy kívánnivalót maga után, magyarul nehéz rávenni, hogy produkálja is azt, amit tud. Szóval lehet tanítani, kell is, csak mondjuk nem fog neked másfél órán keresztül ugyanolyan figyelemmel és lelkesedéssel dolgozni, mint egy juhászkutya.
2012. okt. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Fannybaba8 ***** válasza:
94%
A Huskyk könnyen tanulnak és szeretik a feladatokat de sak addig amíg ők szeretnék csinálni.Imádják a sportot úgyhogy agilityzni is be lehet tanítani legalábbis a menhelyünkön lévő Husky nagyon okos.:) Kicsit hosszabb ídő míg megtanul valamit de remek kutyák.A Collikhoz képest lassú felfogásúk van de ha eléggé elszánt vagy akkor remek kutya válhat belőle.Nekem is nagy kedvenceim.:) <3
2012. okt. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Könnyen tanul, megfelelő motivációval, az enyém már ha meglátja a klikkert, kitágul a szeme, és várja a feladatot. Azt nem mondom, hogy mindig végre is hajtja, mert rettentő makacs és önfejű természetű. Nagyon jó az önálló feladatmegoldó-képessége, könnyen rájön dolgokra (ezért is remek szökők:D).
2012. okt. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :D akkor ezek szerint tényleg makacs. :) De nem baj mert kitartó vagyok, ha kutyákról van szó.
2012. okt. 11. 22:04
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, tényleg makacs, de mindemellett érzékeny lelkű is, egy hangosabb szótól már elmegy a kedve az egésztől, és bestresszel. Nehéz vele nagyon, de sosem bántam meg, hogy magamhoz vettem őt. Neked is sok sikert a tiédhez:)
2012. okt. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!