Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy képesek erre? Mit lehet...

Hogy képesek erre? Mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés

Ma mikor kimentünk hatodik óráról egy kis kóbor kutya ott bóklászott a sulinál. Nagyon barátságos volt mindenkire csóválta a farkát.

Megjelentek az iskola "menő csávói" akik hivták a kutyust szaladt feléjük aztán izomból belerugtak, meg ráhajintották egy kő izére ès sántított szegény, meg be akarták dobni az iskolába ès kifeszitették a lábat. Szegény kiskutya (kölyök volt) sírt meg próbált elmenni.

Nem tudom hogy az övék volt e a kutya (lehet) azok vitték el de nagyon alultáplált volt szegény és csupán poénból Józsikának hívták.

Nem mertünk rájuk szólni mert biztos nekünk jöttek volna..és hát nincs valami jó hírük.

Én elsìrtam magamat, belenézett azokkal a mandula szemekkel az enyémbe és olyan szomorú volt, kis sovány behúzott farok mintha segítséget akart volna kérni. Nem is akart elmenni tőlünk csak elráncigálták.

Annyira sajnálom hogy nem tettem semmit..még most is sírok ha belegondolok.

Mit tehetek ha megint ilyen lenne?

A felnőttek (tanárok) nem nagyon tudnak tenni semmit ezek ellen..

Mit kellett volna tennem?


2012. okt. 11. 22:08
1 2
 11/13 Fannybaba8 ***** válasza:
Én oda mertem volna menni.Vagy ha nem is kihívtam volna az állatvédőket.(Nekem mindegyik száma megvan) Megpróbáltam volna el venni tőlük és haza vittem volna majd be vittem volna a menhelyünkre ahol megvizsgálták volna nincs e valami baja megnézni hogy van e chipp benne és ha van felhívni!!
2012. okt. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, a kiskutya már nem él...
2012. okt. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

köszönöm!

Legközelebb így cselekszek.

De most én vagyok a hibàs? (utolsó) Nem én tehetek róla, tudatlan voltam ahogy rajtam kìvül vagy 20-an mert egy nő végig nézte az egészet, mi megpróbáltuk magunknál tartani de azt monták hagyjátok azt a kutyát, mi nem hagytuk erre odajött és megfogta a grabancánàl a kiskutyàt. (visitott mi mondtuk hogy faj neki de azt mondta dehogy faj erre elvitte)

2012. okt. 13. 23:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!