Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyámnak ma reggel kocogtak...

A kutyámnak ma reggel kocogtak a fogai, fázhat ennyire? Mi lesz akkor télen szegénnyel?

Figyelt kérdés
Puliról van szó,szal lenne,ami melegiti.
2012. okt. 12. 10:11
1 2
 1/16 klopusz ***** válasza:

Szia!


Szerintem egyszerűen arról van szó, hogy túl gyorsan, átmenet nélkül jött a hideg idő. Pár nap alatt ő is - és mi is - át fognk állni, de a kutyának is nehéz elviselni azt a hőingadozást, ami az elmúlt két hétben volt.


Remélem, segítettem :-)

2012. okt. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ha csinálsz neki egy becsületesen szigetelt kutyaólat, akkor semmi baja nem eshet.
2012. okt. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Van nekik,cs ez éppen akkor történt mikor ült mellettem és a kaját várta,mig elkészitem.
2012. okt. 12. 10:59
 4/16 anonim ***** válasza:
Ha kint voltatok a szabadban, akkor előfordulhat - ahogy az előző hozzászólók is írták -, hogy fázott. Ha épületen belül, akkor viszont valószínű, hogy "csak" szinészkedett! A mi tacsink is csinált ilyet, hogy sajnáltatta magát esetenként! :))))
2012. okt. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Ja, hogy ez akkor történt, mikor várta a kjaát? Na olyankor a legtöbb kutya habár leül, attól tombol belül, elkezd remegni, ami egy idő után összekocogtatja a fogakat. Köze sincs a fázáshoz :D
2012. okt. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Ez az,h nem is kint voltunk,egy mellékhelyiségben vannak bent,még ágyuk is van,amiben melegedhetnek. Akkor lehet,h cs szinészkedett,m ah ránéztem és kérdeztem,h mi van vele,megsimiztem,cs mégjobban csinálta.
2012. okt. 12. 11:15
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszi 5ős,gondoltam erre is,cs nem mertem irni,neh hülyeséget mondjak:) Kezdő vok még igy a kutyák terén,de nagyon szeretem őket,cs eddig nem tarthattam.
2012. okt. 12. 11:18
 8/16 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy ez fázás miatt jött elő. Mennyit sétálsz, mozogsz vele? Ha már a simogatásodtól is remeg, feszült, akkor az a kutya tele van energiával, ami nincs kellőképp lemozgatva. Izgul amikor etetés van, vagy csak épp simogatás, majd szétveti az energia. Hidd el, ha azzal a kutyával intenzíven mozognál, futtatnád, tanítanád, lefárasztanád testileg és lelkileg, elmúlna a fogkocogtatás.
2012. okt. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Avval nincs gond,amennyire az időm engedi,foglalkozok velük,óriási a portánk és minden du-t ott töltünk futkározással,játékkal 3-4órát is,utcára még nem viszem őket,picik. A fázásra cs azért gondoltam,m pl nyáron ilyeneket nem csinált,akkor se ha etettem,most kezdte a hideg időben.
2012. okt. 12. 11:29
 10/16 anonim ***** válasza:
Ja, hogy még kölykök...ezt nem tudtam. Mennyi idős?
2012. okt. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!