Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » SOS! Kaptam egy Német Juhászki...

SOS! Kaptam egy Német Juhászkiskutyát, a tudtom, és az akaratomon kívül! A nevemre van írva! Állatútlevél, chip, meg minden! Segítség?

Figyelt kérdés

Egyszer csak ideállított az egyik ismerősöm vele, hogy a külföldön élő barátom küldte, és a kezembe is nyomta a kiskutya útlevelét, ami a nevemre van írva! De hát hogy írhatnak csak bediktálásra egy nevet az állat papírjára? Nem kéne ehhez személyi??? Panelban lakunk, a szüleim nem tűrik el, max. egy pár napig. 8 hetes kan kutyus. Pórázon sétálni nem akar, a szobába pisil, és szerintem hamarosan kakilni is fog! Mit tegyek???

Szeretem az állatokat, főleg ezt a fajta kutyákat, de ez már mindennek a teteje, hogy csak így a kezembe nyomják! Nem voltam rá felkészülve! Teljesen lehűltem!



2012. okt. 13. 19:47
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
53%
Velem aláíratta a doki a papírt amin a kutya adatai szerepeltek és később ezt vitte fel a rendszerbe, így elvileg nem lehet a te neveden a kutya(vagy ha azon van akkor valaki hamisította az aláírásod és visszaélt az adataiddal, ami bűncselekmény).
2012. okt. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Olyan aranyosan, édesdeden alszik apa lábánál... Fáj a szívem érte.
2012. okt. 13. 20:41
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Azért ha úgy döntessz, hogy megtartod, akkor szólj és elmondjuk mit kell tenned. Szobatisztaság, nevelés, stb... :)
2012. okt. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
76%
Ezt a tahóságot! Elképesztő, milyen idióta emberek vannak, csak úgy ajándékba ad egy kutyát. A korábbi válaszolók jókat írtak, tudakold meg, hogy kinek a nevén van a chip, illetve vedd fel a fajtamentőkkel a kapcsolatot. Valószínűleg hamar fog gazdit találni egy kölyök német juhász.
2012. okt. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
53%
Valami hasonló történt az én nemrég menhelyről örökbefogadott fiatal kutyámmal is. A chipje alapján a neten kiderítettem a múltját. Egy lakóparkban találtál, alig másfél hónaposan kidobva. Ott megtiltották a szülők, hogy elfogadja a gyerek a vidéki rokonok ajándékát, kitették az utcára. Valaki elvitte a menhelyre, onnan később elhoztam én. Nagyon szép és okos egyébként.
2012. okt. 13. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 Hovarju ***** válasza:
48%

Na, mi van a kutyussal? találtál valami infót róla? Keresel neki gazdit? kan, vagy szuka?

Ha esetleg mégis megtartanád és kérdésid vannak szívesen segítek.

2012. okt. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 Hovarju ***** válasza:

most olvastam el újra és rájöttem, hogy kan :-)

tudsz feltenni egy képet róla?

2012. okt. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Adtam neki junior konzervet, de hasmenése lett. Szeretem nagyon, de azért jól kicsesztek velem. Próbáltam fényképezni, de mindig bemozdul. Használható képe nincs még.
2012. okt. 14. 22:45
 19/22 anonim ***** válasza:
92%
Ne adj neki konzervet, vegyetek neki valami jobb tápot (bosch, brit premium, cibau, ecopet, brit care, acana, taste of the wild...), hasmenésre meg főtt rizst lehet neki adni egy kis főtt hússal.
2012. okt. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 Hovarju ***** válasza:
100%

Akkor végül megtartod?

Ne adj neki konzervet, a legtöbb kutya f*sik tőle, és tápértéke sincs túl sok. Inkább vegyél neki valamilyen jó minőségű száraz eledelt.

Állatorvosnál voltatok?

Beszéltél a külföldön élő barátoddal? Miért küldte a kutyát szólás, egyeztetés nélkül?

2012. okt. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!