Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » SOS! Kaptam egy Német Juhászki...

SOS! Kaptam egy Német Juhászkiskutyát, a tudtom, és az akaratomon kívül! A nevemre van írva! Állatútlevél, chip, meg minden! Segítség?

Figyelt kérdés

Egyszer csak ideállított az egyik ismerősöm vele, hogy a külföldön élő barátom küldte, és a kezembe is nyomta a kiskutya útlevelét, ami a nevemre van írva! De hát hogy írhatnak csak bediktálásra egy nevet az állat papírjára? Nem kéne ehhez személyi??? Panelban lakunk, a szüleim nem tűrik el, max. egy pár napig. 8 hetes kan kutyus. Pórázon sétálni nem akar, a szobába pisil, és szerintem hamarosan kakilni is fog! Mit tegyek???

Szeretem az állatokat, főleg ezt a fajta kutyákat, de ez már mindennek a teteje, hogy csak így a kezembe nyomják! Nem voltam rá felkészülve! Teljesen lehűltem!



2012. okt. 13. 19:47
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
Értem. Főtt rizs, főtt hús. Beszéltem a barátommal, és nem tudott rá épkézláb magyarázatot adni.
2012. okt. 15. 12:29
 22/22 anonim ***** válasza:
Hát én a kutya mellé pisilnék örömömben ha így a kezembe nyomtak volta egy kutyust! :DD na mind1... Tudod ki küldte??
2013. júl. 25. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!