Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek ha nincs a közelben...

Mit tegyek ha nincs a közelben kutyasuli?

Figyelt kérdés
Kutyasuliba akarom küldeni a kutyámat,de nincs a közelben sehol...valami ötlet???

2012. okt. 14. 14:11
 1/4 Szilvi & Argos ***** válasza:
100%
Hétvégente beautóztok-buszoztok-vonatoztok a közelebbi .térségekbe, vagy házhoz hívtok oktatót.
2012. okt. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Munkácsi Vivien ***** válasza:
Próbálj meg egy olyan emberrel beszélni aki járatta a kutyáját kutyasuliba és tanítsátok együtt a kutyáitokat. Vagy ha ez sem sikerül akkor próbáld meg egyedül tanítani én mai napig úgy csinálom és tökéletesen működik. Jutalom falatot mindenképp vegyél. És nyakörvet pórázt mindig rakj rá. Általában ne otthon, hanem inkább egy szabadabb helyen pl.: parkban csináld a tanítást.
2012. okt. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Eleve ne akard küldeni, oda vinni kell, nélküled nem lesz okosabb :)

Amúgy egyszerű a megoldás: vidd messzebbre. Esetleg hívj házhoz kiképzőt, bár az biztosan drágább lesz, és nem is olyan hatékony, mint egy rakás kutya között a suliban.

2012. okt. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én úgy akarom h. én képezem ki a suliban csak mondják nekem h. hogyan kell csinálni...
2012. okt. 14. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!