Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Anyósom kutyájától az egész...

Anyósom kutyájától az egész ház kutya szőrős. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy hosszú szőrű palota pincsi és valamilyen keverék kutyája van, amitől minden kutyaszőrös... az udvar, a folyosó, a fürdőszoba, a konyha, a törölközőm, a ruhám,a bugyim, továbbá a hűtőben, a mikróban, ma a kávéfőzőn láttam és természetesen a kajában is minden étkezésnél megtalálható... anyósék szobájáról és agyáról ne is beszélve (mert azt nem én takarítom) szóval 2 hónapja költöztem a vőlegényemékhez, tehát anyujához,apujához és megkértük h a kutyát ne engedje be hozzánk, mert tisztaságot akarunk, anyós persze több veszekedést is átélve a mai napig beviszi magával azt a dögöt a szobánkba (azért jön be mert csak itt van net) és az a kutya rászőrözik a szőgenyemre, az ágyunkra feltehénkedik és amerre megy szőrcsomókat hagy maga után... és pesze vágjak jópofit mert én itt csak egy megtűrt személy vagyok... igaza van az ő háza, de a házát is én takarítom basszus, meg mindent, de annyit sem mond "kösz a rendet"... a vőlegényemet én imádom de a kutya szőre miatt lehet h el kell hagynom...de azt nem szeretném... elmondtam ezt neki is és azt mondta nem tud ellene tenni semmit... röhejes lenne ha a szakításunk oka egy neveletlen kutya legyen... mit tegyek h jó legyen? anyós se sértődjön meg, a szerelmemmel is lehessek és ne legyen minden kutyaszőrős... erre van szerintetek megoldás??
2009. aug. 7. 17:27
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
69%
17:38-as vagyok. Igen is kuss a neve. Ami az övé az az övé. Csak azért mert ott laknak az anyós felveheti a bugyiját, vagy a cipőjét. Azt írtam, hogy csak akkor kuss a neve, ha a pár fizeti a netet. Attól, hogy övé a lakás, még nem jogosítja fel mindenre. Ha belement abba, hogy a nő odaköltözzön, akkor kölcsönösen tiszteljék egymás magánéletét.
2009. aug. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
húha! kaptam hideget meleget egyaránt... figyeljetek én egy 17 éves lány vagyok, mégcsak menyasszony, elköltöztem otthonról mert anyummal rossz kapcsolatom volt, a vőlegényemet bántota szóval és én kiálltam a párom mellett. De most viszont Ő nem tud mit csinálni ezzel a helyzettel, egyszerűen lehetetlen h kutyaszőr mentes legyen még a kaja is... tehát szeretnénk elköltözni, de a párom mégcsak most kezdett el dolgozni és nem havi fix fizetést kap, hanem jutalékos, tehát még az sincs h házra hitelt vegyünk föl és akkor legalább a saját házunkat fizetnénk nem egy albérletet, meg hát 1éves munkaviszony =S amugy boldogságomra most estére beállított a párom egy elosztóval szóval most már remélhetőleg kevesebb esély van rá h bejön a kutyával együtt... de lesz olyan is h bejön beszélgetni és hát megy utána a kutya is, és elnézegeti h fetreng a birodalmunkba. És anyós fizeti a netet, de mától az ÉN gépemen fog =S És én személy szerint kevésétkű vagyok, tehát alig fogyasztok valamit, pénzt nem adok cigire meg italra, meg miután mindennap megfőz 3napra előre szóval pár nap után ugyis kidobja, erre nem adok pénzt, inkább takarítok mindennap(!) mert mutkor kaptam egy olyat h "még egyszersem söpörtem föl a folyosót" akkor tessék mindennap érezheti a hypószagot =) végülis nekem is kellemesebb... tehát én mindent
2009. aug. 7. 21:24
 13/23 A kérdező kommentje:
megteszek h megfeleljek neki, segítek, de viszonzásul azt kérném h a kutya maradjon tőlem távol... párom heti kétszer kifésüli a szőrét, de hát az kevés amikor esti felsöprés után másnap reggel ismét terem valahonnan... így valami tanács??? én 17(bár mindjárt 18) a párom 20, anyóssal, apóssal élünk, ők fizetik a netet, a kaját, a vizet, mindent... és van egy kutya aki mellöl most csak pénztelenül tudnánk elmenekülni... van-e erre egyáltalán megoldás???
2009. aug. 7. 21:31
 14/23 anonim ***** válasza:
Figyelj,mivel neked/nektek (valljuk be) ahoz a házhoz szinte semit közöd.Vagyis annyi,hogy a vőlegényed ott él.De ti semmit se fizettek,de Te ott élsz,eszel,iszol,fürdesz,fedél van a fejed fölött és nyugalom hát akkor válazthatsz ez vagy vissza a családhoz vagy költözzés a semmiből ezek közül lehet választani én az elsőt választanám és inkább elviselném a kutyát minthogy ne tudja élni sehol.Szóval te is fésülheted a kutyust és leülsz megbeszélni anyóssal,hogy szépen kéred a szobát haggya kis a kutyussal,mert neked kellemetlen.És nagyon helyes sőt ez a minimum h takarítasz,hisz Ők tartanak el téged.Szóval ennyit tudok mondani sok mindent nemtehetsz hisz már mint Te is írtad mi a helyzet.Szóval Te is fésülöd ha tudod naponta és egyszercsak úgyis kicsit lassabb lesz a vedlés esetéeg ellehet menni kutyakozmetikushoz hátha Ő tud tanácsot adni :)
2009. aug. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

hát először is azért takarítok, mert eltartanak, valahogy törlesztenem kell, hamár a családimból nem adok egy forintot sem neki vészhelyzetben cigire (lett volna rá példa) de ne mindennap kelljen dolgoznom, suli időben mi lesz? nem fogok tudni mindennap a házzal foglalkozni, érettségi előtt vagyok és nem a kutyaszőrt akarnám tanulmányozni... másodszor pedig, undorodom attól a kutyától, nem fogok hozzányúlni főleg nem fésülgeti, múltkor egy kis fekete bogár mászott a fejebúbján aztán eltünt a szőr között, azelőtt meg a lány kutya nMiszervét nyalogatta meg a sajátját, utána meg rohan anyós száját nyalogatni... nem a sajátom, nem az én dolgom rendbe tenni a kutyáját, az én csincsilláimat sem futtatja senki rajtam kívűl, mert ők az enyémek, mindenki tabunak érzi a másik állatát, nem várhatja el tőlem (csak azt hogy söpörjem meg mossam fel a kutyája után a szőrt =S )

NO MINDEGY száz szónak is egy a vége: kutyájához nem nyúlok, de takarítok utána, de annyit szerintem megérdemlünk h tiszteletben tartsa a kívánságunkat és ne akarja ránk erőszakolni a kutyáját... ezt szerintem valahogy csak ellehet neki magyarázni szépen?!


ha már nem írnátok, köszönöm szépen a segítséget! jó éjt!

2009. aug. 7. 23:34
 16/23 anonim ***** válasza:
16%

Had írjak egy utolsót !

TE EGYSZERŰEN RÜHELLED A KUTYÁKAT,NEM CSAK AZT MINDET !

SAJNOS NEKEM IS VANNAK ILYEN BEGYÖPÖSÖDÖTT ISMERŐSEIM !

EGY PALOTAPINCSI NEM HAGY EL ENNYI SZŐR ANYUMÉKNAK IS AZ VAN , ÉS NINCSEN A KAJÁBA SZŐR, KISSÉ FELTURBÓZTAD A DOLGOT! DE 1 SZÓNAK IS 100 A VÉGE, HA NEM TETSZIK KÖLTÖZZ EL , NE HOGY MÁR A KUTYÁD DOBJÁK KI TE HELYETTED, GONDOZNI KELL A KUTYÁT MEG KELL NYÍRNI ÉS KÉSZ!

ENNYI AZT HISZEM EZ NEM LENNE NEHÉZ DE, PERSZE HA MISS MÁDÁM HOZZÁ NYÚLNA , AMI LEHETETLEN HISZEN A MILYEN UNDORÍTÓ!

A KUTYA TEHÉNKEDIK AZ ÁGYADRA ?

ÉS AKKOR TE MIT CSINÁLSZ??

SZŐRCSOMÓKAT ?? RÖHELYES VAGY AKKOR ANNAK A KUTYÁNAK VALAMI BETEGSÉGE VAN HA CSOMÓKBA HULLIK A SZŐRE , VAGY VÁRD MEG MÍG MIND KI NEM HULLIK A CSOMÓ! HAHA

2009. aug. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
11%

De gyűlölöm az ilyen embereket akik utálják a kutyákat. Szerintem te sokkal undorítóbb vagy még a legrühesebb, legmocskosabb kutyánál is. 17 évesen már menyasszony vagy? Na erre nem mondok semmit inkább...

Rossz helyre tévedtél, legalábbis rossz témakörbe írtál, mert aki ide jár, az általában mind kutyaimádó!

2009. aug. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

1. én imádom a kutyákat, de az övét utálom mert a vőlegényemmel 2 hónapja csak ezen a kis dögön veszekszünk, mert hát csak neki tudom mondani h engem zavar a szőre, de neki már herótja van ha csak meghallja hogy "kutyaszőr"...

2. mondtam hogy valamilyen keverék, nem 100% palota pincsi

3. rákérdeztem a szőrnyírásra, és azt felelte hogy neki nem lehet lenyírni, mert nem nő vissza olyan hosszúra... létezik ilyen fajta vagy csak kamuzott ezzel?? ti tudtok ilyen fajtáról?

4. amikor hempergett az ágyon akkor úgy tettem mintha nem vettem volna észre, és anyós rászólt hogy menjen le

5. nem szó szerint értettem hogy szőrcsomókba hullik, hanem hogy bevizezett kézzel összehúzom és a kezemen marad egy kis szőrcsomó...

6. kajában azért van szőr mert anyós miután megdédelgette a kutyát nem szőrözi le magát, szóval úgy megy főzni kutyás kézzel ruhával stb. a törölközőink, ruháink pedig attól, mert az övé kutyaszőrös és együtt mossuk a ruháinkat és az rátapad a miéinkre, de száradás után kirázzuk és lekeféljük róla.. de hát akkor is, ez igénytelenség az ő részéről, szerintem

7. nem túlzok el semmit, csak látom hogy mi vesz körül és megosztom veletek hátha tudtok erre megoldást

8. az egyértelmű hogy nem azt várom hogy kitegyék a kutya szűrét, hiszen itt én vagyok a meg tűrt személy... rendben? tisztában vagyok vele!!! én csak egy közös jó létet szeretnék, ami mindannyiunknak jó, mert amúgy én nagyon csípem anyósomat, komolyan mondom, nagyon rendes velem... (múltkor csak páromnak megjegyeztem hogy elfogyott a temperám, nem tudom folytatni a képet, és másnapra anyós hozott nekem, az én anyámnak könyörögni kellett volna hogy adjon egy kis pénzt festékre, és ő nekem "úgymond" senkim és mégis jobban odafigyel rám, én őszintén szeretem anyósomat!!! csak a kutya ügyet nehezebb lesz neki elmondani, hiszen imádja Manót(így hívják)) remélem most már kezditek még jobban megérteni a problémát, hogy ne olyat írjatok hogy utálom az állatokat, mindig voltak kutyáink, de kint a szabadban nem megkötve...

9. és mi van akkor ha 17 évesen menyasszony vagyok??? 20 évesen feleség leszek!! na, csak hogy tudd és hogy még jobban kikerekedjen a szemed... ha már együtt vagyunk több mint 3 éve akkor miért ne lehetnék menyasszony? törvénybe van írva hogy azokat meg kell kövezni?? (biztos azért nem tetszik, mert neked még várni kell arra, ha egyáltalán nő vagy...) de szerintem ez az én magánéletem, és nem erről kértem megjegyzést...


Nem akartam flegmán írni csak hát nem szeretem az ilyen megjegyzéseket.

2009. aug. 8. 17:41
 19/23 anonim ***** válasza:

Ne is törődj velük, az idejárók nagy része lelkiszegény akinek egyetlen társuk a kutya, mert már mindenki kiutálta őket, és ilyen kis oldalakon vezetik le a feszültségeiket :)

Neked viszont sok sikert.

2009. aug. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a biztatást =)) azon leszek/leszünk
2009. aug. 8. 20:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!