Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Anyósom kutyájától az egész...

Anyósom kutyájától az egész ház kutya szőrős. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy hosszú szőrű palota pincsi és valamilyen keverék kutyája van, amitől minden kutyaszőrös... az udvar, a folyosó, a fürdőszoba, a konyha, a törölközőm, a ruhám,a bugyim, továbbá a hűtőben, a mikróban, ma a kávéfőzőn láttam és természetesen a kajában is minden étkezésnél megtalálható... anyósék szobájáról és agyáról ne is beszélve (mert azt nem én takarítom) szóval 2 hónapja költöztem a vőlegényemékhez, tehát anyujához,apujához és megkértük h a kutyát ne engedje be hozzánk, mert tisztaságot akarunk, anyós persze több veszekedést is átélve a mai napig beviszi magával azt a dögöt a szobánkba (azért jön be mert csak itt van net) és az a kutya rászőrözik a szőgenyemre, az ágyunkra feltehénkedik és amerre megy szőrcsomókat hagy maga után... és pesze vágjak jópofit mert én itt csak egy megtűrt személy vagyok... igaza van az ő háza, de a házát is én takarítom basszus, meg mindent, de annyit sem mond "kösz a rendet"... a vőlegényemet én imádom de a kutya szőre miatt lehet h el kell hagynom...de azt nem szeretném... elmondtam ezt neki is és azt mondta nem tud ellene tenni semmit... röhejes lenne ha a szakításunk oka egy neveletlen kutya legyen... mit tegyek h jó legyen? anyós se sértődjön meg, a szerelmemmel is lehessek és ne legyen minden kutyaszőrős... erre van szerintetek megoldás??
2009. aug. 7. 17:27
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Kedvesem , nagyon tévedsz!

Lehet hogy pont te vagy lelki szegény , hiszen mindenki magából indul ki!

Ha annyira szereti a kutyákat , akkor gondozná és segítene neki , tanítani , hogy nem mehet fel az ágyra , megnyírná stb.... !

Nekem nagyon sok barátom van , jól érzem magam ,életerős vagyok , mindig a középpontba vagyok , vidám , el sem tudnád képzelni hogy mivel csajszi vagyok , de én eltudom hogy te milyen vagy ha ilyeneket írogatsz, de mivel 7 éve vagyok tenyésztő még jó hogy szeretem a kutyákat , de higgy amit akarsz , te sem vagy külömb senkinél!

2009. aug. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Próbálj valami megoldást találni arra hogy ne mehessen be a szobátokba, valamint vedd rá a gazdáját hogy fésülje a kutya szőrét (lényegesen kevesebbet hullat majd) vagy irány a kozmetikus és vágassátok le. Nekem is pincsim van. :) Nyáron én is vágatom a szőrét mert nagyon hullik. Naponta nem tudom hányszor kefélem olyankor a szőrét. Na meg a szőnyegeket rendszeresen :D

Vágatva a szőre: [link]


Itt meg nem volt de még vagy hét hónapos volt szóval viszonylag kicsi volt a szőre:

2010. jan. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
hopp ez lemaradt:D [link]
2010. jan. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!