Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen lehet egy kutyának wc...

Milyen lehet egy kutyának wc mellett lenni? (láncon! )

Figyelt kérdés
2009. aug. 7. 20:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Sz*r. Te tartod ott?
2009. aug. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%
Annak a kutyának konkrétan nem azért rossz mert a wc mellett van hanem mert láncra van verve!Soha nem fogom megérteni MINEK OLYAN EMBERNEK KUTYA AKI LÁNCON TARTJA!!!!????Oda megy hozzá játszani?Megsimogatni?Szerintem nem.Kidobja neki a kaját és ennyi.Ott pusztul el szerencsétlen!
2009. aug. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A lánc miatt rettenetes szenvedés. Állatkínzás.
2009. aug. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az én kutyám is láncon van, rendszeresen tisztítom, de a malamutot nem tarthatom szabadon, támad és harap! Szóval lehet, hogy nehéz felfogni, de nem engedhetjük csak úgy szabadon. A lánca az futólánc, azaz elég nagy helye van. Az ürüléket össze szoktam szedni, szoktam vele játszani és beszélgetni, rendesen etetni és vizet cserélni, de mióta megharapott, kicsit félek tőle. nem lehet minden kutya szabadon. -.-
2009. aug. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha egy kutya harap, azt nevelni kell, hozzáértőnek. Nem pedig megkötni. Különben is, minek tartja akkor az ember?
2009. aug. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
....mindenkinek igaza van.....
2009. aug. 9. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!