Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Azoktól kérdeznék, akik...

Azoktól kérdeznék, akik szerint vannak nem állatkínzó szaporítók is. Biztos vagytok ti ebben?

Figyelt kérdés

Egy "szösszenet":

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Vz0b5..


Szerintetek ez megfelelő? Szerintetek egy ilyet jó támogatni? Hisz ő se vált ki tk-t, de eteti a kutyákat, "törődik" velük, akkor már ez jó is?



2012. okt. 18. 19:31
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
És teljesen mindegy ,milyen körülmények között vannak tartva,attól még szétcseszik a fajtát ,ivel összeraknak 2 kutyát anélkül,hogy ismernék a genetikájukat,természetüket stb. Mellesleg ezek a "nagyon jó lelkű" 1 almos emberek is szép kis summát kérnek a semmire , chip+oltás+ féreghajtás az luxus . Kérdezem én,akkor mire kell fizetni? a szar tescos tápra,meg az ételmaradékokra mait kivág a kutyái elé ?
2012. okt. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
44%
Azért sokan eltúlozzák. Van egy ismerősöm,akinek egy kan és két szuka kutyája van.Törzskönyvesek. Teljesen jól vannak tartva,orvoshoz sűrűn járnak. dp szűréseket megcsinálták. Felajánlotta,hogy 10 ezerért ad egy kutyát ivartalanítási kötelezettséggel. Nem vettem. Ha elfogadom az ajánlatot ,akkor egy mocskos szemét vagyok,aki támogatja a szaporítókat?
2012. okt. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!