Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha egy kutyát fogadok be és...

Ha egy kutyát fogadok be és elviszem dokihoz akkor milyen oltást fog kapni? Mert nem tudjuk eddig miket kapott meg.

Figyelt kérdés
Befogadtam egy kutyát, akinek a füle kicsit csúnya, és holnap viszem orvoshoz. 2-3 éves lehet szerintem. Mivel nem tudom eddig milyen oltásokat kapott, ilyenkor mi a teendő? A doki beoltja? Ha igen mire? Milyen összegre számítsak az oltásokkal kapcsolatban? Hallottam valami kombó oltásról, amit ilyen esetben szoktak adni, ez hogy működik?

2012. okt. 18. 21:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A kötelező veszettség elleni oltást értelemszerűen kötelező beadnia, minden más tőled függ. A kombinált oltást is ajánlott évente adatni, elég csúnya betegségek ellen véd. Úgy működik, hogy azt mondod, szeretnél neki veszettség elleni és kombinált oltást, és megkapja a kutya.

De azt jó ha tudod, hogy két hétig köteles vagy keresni az eredeti gazdáját, és odaadni neki, ha megjelenik. Szóval mindenekelőtt nézess benne chipet a dokival, lehet, hogy rögtön meg is lesz a gazdi.

2012. okt. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

kb 8000 ft lesz, a kombinált, meg a veszettségi összesen.

ilyenkor ez a szokás, hogy biztos, ami tuti megkapja.

2012. okt. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Plusz a chip.

De oltás előtt féreghajtás kell.

2012. okt. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2012. okt. 19. 10:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!