Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám odapisilt a teraszra...

A kutyám odapisilt a teraszra (sokat), pedig ott van tőle két méterre a hatalmas, füves kert. Miért csinálja ezt vajon? :S

Figyelt kérdés
öt és fél éves, jólnevelt kutyáról van szó...
2012. okt. 20. 17:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Nedves és hideg a fű.. Nekem is ezt csinálják sokszor. A nagy úgy pisil már a fűre hogy felemeli a lábát a teraszon és úgy a fűre céloz.. Persze ez csak reggel amikora harmatos a fű
2012. okt. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi, de itt nem ez a helyzet, az tuti...:S Tán még több is van mint két méter a távolság, inkább három. Most kb. két órán belül kétszer játszotta ezt el... És tudja, hogy rosszat csinált, mert sunnyogott...
2012. okt. 20. 17:52
 3/7 anonim ***** válasza:
Ilyen nálunk is előfordult, ráadásul délután, amikor a fű nem is volt nedves. Az okát mi sem tudtuk, de másnapra megint normális lett. Szerintem ha ez nem szűnik meg, esetleg még mellé furán kezd viselkedni, vigyétek dokihoz.
2012. okt. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem simán csak pisilt a kutya, hanem jelölt.
2012. okt. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
hát nem tudom hogy miért jutott ilyen az eszébe...:S Egyszer régen már csinálta ezt egy pár napig, aztán abbahagyta. Most a lehető legpattogósabb hangomon kérdeztem meg tőle, hogy mit csinált, és h ezt mégis hogy gondolta, na azóta bent lapul a házában. Remélem megjegyzi, hogy ilyet nem csinálhat többet...
2012. okt. 20. 21:15
 6/7 anonim ***** válasza:
Kan-szuka-ivaros?
2012. okt. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
ivartalanított szuka...
2012. okt. 20. 23:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!