Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csak engem zavar mikor egy...

Csak engem zavar mikor egy kutyát a bundájánál ragadnak meg?

Figyelt kérdés

Tudjátok a kölyköket szoktak a nyakuknál megragadni és úgy lógatni.

Elvileg az anyakutya is úgy viszi tudom, de nem bírom mikor emberek úgy fogják meg...


2012. okt. 21. 19:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
35%

Én sem.

Én ha felveszem, az első lábai alatt fogom meg.

2012. okt. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
82%
Igen, téged zavar.
2012. okt. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
33%
Engem is zavar, én egyedül igen komoly bűntetésekkor ragadtam meg így a kutyám.
2012. okt. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
77%

Miért hogyan fogják meg? Csak az anya viselkedését utánozzák. Igaz nem a szájukkal csinálják,hanem a kezükkel.

Egyébként a nyulat is így fogják meg. Ha nem tetszik, ne nézz oda. Vannak akik úgy viszik, mint egy darab fát, azt én sem szeretem.

2012. okt. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
22%

én sem szeretem, nekem túl durva.. de bármilyen más állatnál is zavar.

de amikor bünti van talán megértem, csak van amikor olyankor nyüszít szegény...

2012. okt. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
78%
:D Hát bűntetéskor nagyon nem azt kell nézni, hogy nyüszít-e, mert szépen megtanulja ezzel kioldani magát, te meg majd csodálkozol, hogy miért hatástalan a bűntetés.
2012. okt. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Amúgy első válaszoló, ne csak a két mellső lába alatt vedd fel, mert húzod a gerincét és nem jó neki. A hátsó felet is fogdd:-)
2012. okt. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

[link]


nehogymár ez jó legyen a kutyának. az egyik ismerősöm így pózolt a kutyájával. másik kezében meg cigi volt és vigyorgott a kamerába...

2012. okt. 21. 20:10
 9/17 anonim ***** válasza:
Amikor a macskám kicsi volt mindig azzal szórakoztam, hogy szépen felemeltem a grabancánál fogva, mert ekkor egyszerűen elaludt. A kutyának se fájhat. Persze, szebb az amikor valaki a mellső lábai alatt fogva emeli fel, és veszi magához, mint a kicsi gyerekeket, de akkor sem kell rajta felháborodni.
2012. okt. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Én sosem fognám meg a bundájánál fogva. Szerintem az anyakutya pontosan tudja,hogy hogy kell fogni,nem biztos,hogy az ember is eltalálja azt a fogást,ezért inkább legjobb szépen a hasa alá nyúlni,és a seggecskéjét a tenyereddel megtámasztani :)
2012. okt. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!