Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az valami ösztön vagy csak az...

Az valami ösztön vagy csak az én kutyám "dilije"?

Figyelt kérdés
Van egy 8 éves szuka kutyám, elég nagy területe van, kutyaházzal, mindennel. Ha nagyobb adag kaját kap, mondjuk leves, benne egy szelet kenyér vagy egy nagyobb csont, kiszedi a kajából, kihozza a helyéről és az udvaron fogyasztja el. De nem értem miért. Nincs másik kutyánk, nem kell senkitől "védelmezni". Van valami oka ennek szerintetek? Okos, értelmes és egészséges eb egyébként:)
2012. okt. 22. 14:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem a pincsim úgy eszik hogy kivesz a táljából egy száraz tápot beviszi a helyére és ott eszi meg.. Persze ezt csak akkor amikor egyedül van. Ha a nagyokkal együtt eszik ki se veszi a fejét a tálból. Ez nem védelmezés egyszerüen azért csinálja mert megteheti.
2012. okt. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az án tacsim is ezt csinálja. Ha nincs valami nagyobb darab a kajájában, akkor szépen habzsol a táljából. Azt hiszem, a nagyobb darabokat azért veszi ki, mert a füvön vagy a betonon jobban körbe tudja rágni, ha lehasal, a két mancsával meg tudja fogni, hogy ne csússzon el a kaja. akárhogy is figyelem, más magyarázatot nem tudok rá találni.
2012. okt. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
kutyám is ma húsos csontot főztem neki,ő is elcipeli a táljából. De érdekes is lenne a tál fölött megennie azt a nagy csontot:D Ez normális kérdező:)
2012. okt. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A kisebb nekünk is ezt csinálja, sőt az egyik ismerősömé is (az is kistestű).A vizslám csak behabzsolja, amit kap.
2012. okt. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Okés, köszönöm:):D
2012. okt. 22. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!