Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért tették ki az utcára?

Miért tették ki az utcára?

Figyelt kérdés

Találtunk anno egy angol staffordhire bullterriert, kb 1-1,5 évest.


Nagyon szófogadó, az ember kedvében jár. Gyönyörű a mintája is, fajtatisztának tűnik, nincs vágva a füle és a farka. Napról napra erősödik, pedig nem edzzük, valószínűleg a jó vérvonala miatt van ez. Befogadtuk, igyekszünk neki mindent megadni.


Vajon miért tették ki? Nézegettem honlapokon és nem volt fönt róla semmi. Nem hiszem, h megszökött, mert miután befogadtuk, eltűnt tőlünk és több napig fent volt a hirdetése szinte minden elveszett-kutyás oldalon és senki nem szólt, h "hoppá, bocsi, ez az én kutyám". (Végül nekünk visszahozták, mondták,h tenyészteni is jó lenne, mert jók a adottságai-de ezt nem akarom, h beálljak a szaporítók közé). Szóval hozzáértő is jókat mondott róla. Valaki meg 100ezer ft feletti összeget ajánlott érte, de nem adjuk el.

Miért nem érdekli a gazdáját? Miért tehették ki? Mi a véleményetek?


2009. aug. 9. 11:10
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%

A stafford és a staffordshire bullterrier két különböző dolog. A stafford nagyobb, de a staffordshire bullterrier francia bulldog méretű kb. ugyhogy nem mondott hülyeséget az egyik hozzászóló.

Kistermetű, teste zömök, kitűnő felépítésű és nagyon izmos. Feje rövid, magas homlokkal, széles állkapocs és határozott stop jellemzi, igen fejlett rágóizomzattal van megáldva.

Nekem volt már mindkettő, illetve jelenleg is van egy francia bulldog. Még az is lehet, hogy itt akad rá a gazdája, de közösségi oldalon, pl. iwiw is érdemes meghírdetni.

2009. aug. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
fél éve nem keresi...
2009. aug. 9. 18:54
 13/17 anonim ***** válasza:
0%
azért mert el kellene olvasni mit irtam,azt irtam hogy staffordshire bullterrier akkora köbö mint egy francia bulldog!!! nem pedig a sztafi miután nekem 2 sztafim van akik magyarország méltán legjobb kenneljeiből vannak nem kell bemutatni a sztafit!!! csak egyszerüen olvasni kellene megtanulni!!! Ennyi!!!
2009. aug. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
0%
megint én a sztafis!!! kérdező mért nem teszel fel képet arról a kutyáról ami nálad van???talán úgy jobban tudnánk segíteni nem pedig vaktába találgatni!!!
2009. aug. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Nem a kutya fajtája érdekel, hanem ami kérdést feltettem.
2009. aug. 10. 13:42
 16/17 anonim ***** válasza:
0%
honnan kellene tudnunk h miért tették ki 10000nyi oka lehet!!! na így jó??? vagy mert tévedtél azért vagy ilyen goromba?:D:D
2009. aug. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Csak véleményt vártam, kedves hirtelen haragú kutyatartó. (Remélem a kutyákkal türelmesebb vagy).


Érdekelt mások véleménye, mert én nem tudom elképzelni, hogy egy ilyen nagy szívű, jó kedvű, játékos kutyát miért rakhattak ki. Ennyi, de tőled több választ már nem várok,köszönöm.

2009. aug. 10. 18:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!