Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért verekednek a kutyáim?

Miért verekednek a kutyáim?

Figyelt kérdés

Van 2 kutyám.Mindkettő kan. (Malinois és N.Dog)

A Malim 4 éves a Dogom most tölti a 2.életévét.

Eddig semmibaj nemvolt,szerették egymást,sőt még most is szeretik egymást ha én is ott vagyok velük,de ha nem vagyok ott akkor mindig verekedés van. Sajnos a Mali elkezdte idegesíteni a dogot,de a Dog sokkal erősebb és mindig a Mali fölé kerekedik. Ha nem vagyok otthon akkor az egyiket bekell csuknom a kenelbe,hogy ne,hogy kártegyen a Dog a Maliba. De nehezen viselik a napi 6 órás bezártságot amit felváltva töltenek le. Mit tudok csinálni?

Hozzáteszem mindkettő kutya Törzskönyves.


2012. okt. 23. 16:43
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
76%
"Mindkettő kan."
2012. okt. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
És számodra ez akadály ?-.-
2012. okt. 23. 16:47
 3/19 anonim ***** válasza:
76%
Jelen esetben a törzskönyv nem ér sokat. Az hogy kanok még önmagába nem lenne probléma. Lehet hogy nem vagy elég erős "falkavezér" ahogy mostanában szoktuk mondani :D. Nincs elég nagy különbség közted és a kutyák között. A 10. helyért nem küzdenének de azért hogy ki legyen a 2. azért már igen.
2012. okt. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Kiss Nikoletta válasza:
77%
Sajnos elég az,hogy kan mind a kettő.Édesapám nagyon értett a kutyákhoz-isten nyugosztalja-és ő sem tudott mit kezdeni amikor két amerikai bulldogunk volt.Az egyiket oda kellett ajándékoznunk.Tanács:heréltesd ki mind a kettőt,vagy sajnos lehet kénytelen leszel egytől megválni.Azért kezdődhettek most a gondok,mert a kutyád most lett 2éves,ivarérett,és így az idősebb már vetélytársként tekint rá.A természetben sosem él két egyenrangú hím egyed együtt.Az egyik mindig feljebb áll.Ha nem herélteted ki őket,addig fognak verekedni amíg meg nem pocsékolják egymást...mert el kell dönteniük ki a feljebb álló.És ez ilyen nagy kutyáknál elég kemény verekedés...tiéd a döntés..
2012. okt. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
54%

Csak állsz és nézed a bunyót? Bezárást tartasz a megoldásnak?

Nem neveled a kutyáidat. Vagy kevés vagy hozzá.

2012. okt. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

De én nem értem.

A dog egyértelműbben erősebb, de a Mali mindig próbálkozik,miatta vannak a verekedések. Miért nem tudja beismerni,hogy erősebb kutyafajta a Dog ?

2012. okt. 23. 17:02
 7/19 A kérdező kommentje:
szerinted állok te ökör ?-.- Egyből vaslapát van ilyenkor ..-.-
2012. okt. 23. 17:03
 8/19 anonim ***** válasza:
75%

Azért mert nem tudja beismerni mert kutya.. Vaslapát? ezzel elértél már valami náluk? Vidd el őket kutyasuliba.

Népszigetibe gondolom tudnak segíteni. Cerberososok majd nyilatkoznak a saját sulijukról. Az tudom hogy a népszigetibe több kiképzőnek is van 2kan kutyája..

2012. okt. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
az első "mert" nincs ott :)
2012. okt. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

nyilván ígypróbálom őket fegyelmezni.

A mali volt suliban,de csak engedelmességin

A dog pedig ŐV-n

2012. okt. 23. 17:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!