Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti mit csináltok amikor tüzel...

Ti mit csináltok amikor tüzel a szuka kutyusotok?

Figyelt kérdés
Nem akarom hogy a házba vérfoltok legyenek. Hallottam már kutyabugyiról, de azt akkor le-föl kell venni? Abban ugye nem tud pisilni se. Vagy ilyenkor mit lehet csinálni? És sétáltatni lehet? Mi van ha arra jön egy kan kutya? Ilyenkor hozzuk be a házba, hátha bejön az udvarba valami másik kan kutya?
2012. okt. 23. 20:46
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

A kutyák nem véreznek annyira, mint mi, emberek. Általában pár cseppet hagynak maguk mögött, azt is feltakarítják maguk után. Mivel mi panelban, padlószőnyegen lakunk, én ilyenkor mindig adtam rá egy bugyit, amit sétáláskor ugye levettem, hogy pisilni tudjon. Ilyenkor ne engedd el póráz nélkül sétálni.

16/L

2012. okt. 24. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
én ilyenkor sosem viszem sétálni őket, kibirják ezt az egy hónapot, és a kertben le vannak mozgatva minden nap. De aki panelban lakik, annak sajnos nincs más választása. Az első 5-6 napban véreznek csak, de van olyan szuka is amelyik annyira tisztogatja magát, hogy szinte észre sem vehető. ha nem kanapékutya, meg nem mászkál fel mindenhova, akkor annyira nem vészes ez az időszak. És ha a vérzés elmúlt, akkor jön az igazi macerás időszak, mert onnantól várhatók az udvarlók. ilyenkor nagyon oda kell figyelni, egy karakteresebb szuka szintén képes kiásni magát, hogy pározni tudjon. Csak akkkor vannak a kertben ha én is kinnt vagyok, vagy bentről figyelek rájuk, ha nem akkor pedig kennel,
2012. okt. 24. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!