Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Két éves gyerek mellé milyen...

Két éves gyerek mellé milyen kutyát?

Figyelt kérdés
A későbbiekben mindenkepp labradort szeretnék majd, de most a méret különbség miatt talán kevésbé tudnának együtt játszani, véletlen feldöntené a gyereket. Milyen kisebb méretű fajtát ajánlanátok, ami szintén nem agresszív és szereti a kicsiket?
2012. okt. 24. 14:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Labradort 100%osan tudom ajánlani!7hónapos volt a labradorunk amikor jött a kisfiunk! most 2éves a fiam de a kutya olyan óvatosan megy hozzá fekszik mellé, hogy az nemigaz! nála jobb kutyát nem is találhattok :) végtelen türelmes a gyerekkel és 1000000% hogy soha nem fogja bántani! :)
2012. okt. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha labradort akarsz mindenképp akkor azt vegyél. Kicsit.

Annak nem látom értelmét, hogy most vegyél egy másfajtát, aztán pár év múlva lecseréld...

2012. okt. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nevelés kérdése hogy hogy viszonyul egy kutya gyerekekhez. Ha labradort szeretnétek nyugodtan vegyetek azt. Ha nincs igazából célotok a kutyával csak otthonra kedvencnek lesz. Akkor az alomból a legnyugisabbat hozzátok, amelyik alszik a sarokban és óvatos. Nagy téveszme Magyarországon hogy a kutya választ ki téged már ilyenkor is.. aki kicsinek az öledbe mászik, nyomulós az csak dominál :) Nem tündibündi, és nem ő akar a legjobban veletek menni :D
2012. okt. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, akkor marad a labrador :) egyébként meg soha nem jutna eszembe lecserélni egy kutyát se, imádom őket :)
2012. okt. 24. 14:33
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem egyenlőre plüsskutyát vegyél neki, majd ha kicsit nagyobb lesz és lehet vele szót érteni, majd akkor gondolkodj el kutyán.
2012. okt. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Hovarju ***** válasza:

Szerintem még ne akarja mellé kutyát venni, várj még vele egy pár évet.

Egy kölyök kutyával ugyanannyi gond van, mintha egy csecsemő korú gyermeked lenne.

Lenne időd és energiád két kicsi gyermekre?

2012. okt. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha kihasználod a 3 év gyest,és olyan a hozzáállásod akár jó is lehet.1 helyett 2 gond,de legalább otthon vagy a kutya első évében.Ha a gyerkőc nem túl hiperaktív,az alapokat meg lehet tanítani a kutyinak mire visszamész dolgozni.
2012. okt. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Pont ezért gondoltam most a kutyára, míg otthon vagyok, így az elején többet tudnánk foglalkozni vele, mert a férjem is gyakran van otthon, olyan a munkája. És azt is szeretném, ha a kisfiam is minél hamarabb megtanulná, milyen egy állattal foglalkozni, együtt élni.
2012. okt. 24. 21:41
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz vele gond, öcsém a bernink között egy év volt. A kutya néha ugyan ráült az öcsém fejére és fel is lökte, mivel az öcsém éppen járni tanult, a kutya meg éppen kamaszodott és kajla volt, de anyám jól leszidta, és igazából sosem volt nagyobb baj annál, minthogy öcsém beleevett a kutya tányérjába, mert megtalálta az ebédből a maradék husit :D :D
2012. okt. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!