Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyire gyakori kutya az...

Mennyire gyakori kutya az amerikai bulldog és az argentin dog?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy például boxerből rengeteget látok mostanság, és retrieverek-ből is. És persze a yorkik a csivavák, és a westik...
2012. okt. 25. 12:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát ambulból 1-1et látni elvétve és nem is igazán ismerik a fajtát. Az argentin dogot jobban ismerik. Abból talán kicsit több van. Nekem 2ambulom van. Rajtuk kívül eddig 3al találkoztam
2012. okt. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én pedig inkább ambullokkal találkozom az utcán. Úgy 6-8 ilyen kutyát ismerek. Argentin dogból csak 1-et.
2012. okt. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mind2 ritka fajta itthon. Nem egy németjuhász vagy vizsla eggyik sem az biztos :)
2012. okt. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Nálunk ambull egy sincs, argentin viszont 2 is.

Azt hiszem, mindkettő viszonylag ritka kutya. Nekem angolom bulldogom van, kölyök még és szinte senki nem ismeri fel. :)

2012. okt. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ambull ritka,nem nagyon ismerik.Nekem is az van,a standard tipus,es sokan osszekeverik a staffival,meg a pitbullal,pedig sokkal magasabb,es nehezkesebb.10-20 kiloval tobbet nyom.Az argentin dog szinten nem gyakori kutya.Keveset latni,pedig nagyon elegans megjelenesu kutya,es irto intelligens mindketto.Eros gazdi kell mindkettonek,az biztos,nem mindenki vallalja be:)
2013. máj. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!