Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 11 éves kutyát vinnétek...

11 éves kutyát vinnétek magatokkal Norvégiába?

Figyelt kérdés

Nem Norvégián van a hangsúly, hanem, hogy öreg kutyus, bár ez nem látszik rajta. Törpe uszkár és a mai napig olyan, mint egy kölyök kutya és nincsenek egészségügyi problémái, kivéve egy kis reumát. Ő az életem, 2 hetes korom óta össze vagyunk nőve és a gondolattól is rosszul vagyok, hogy itt hagyjam. Nem bírnám ki, képes lennék várni és csak akkor kimenni, amikor már nem lesz köztünk :( De az még lehet 5 év is ha ilyen jó állapotban marad és akkor boldog lenne addig velem továbbra is, és én is úgy érezném magam a legjobban.

Kézipoggyászként is vihetném az alig 4 órás repülőútra magammal. De mi lesz ha nem viseli majd el az új környezetet, azt hogy a sétákon kívül lakásban lesz? És mi lesz ha majd egyszer meghal és k tudja, hogy Norvégiában mit csinálnak a halott kutyusokkal....mert eltemetni csak itthon tudnám a kertben, kint nem fog megadatni :(



2012. okt. 25. 18:18
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

petpassport.hu

amúgy Norvégiában tök normális kutyások vannak, szép környezet, jó nagy sétákat lehet tenni, bár be nagyon nem engednek sehová kutyával, úgy értem, étterembe, boltba, de nem hiszem, hogy nektek az lenne a legfontosabb. Fő, hogy együtt maradjatok. Azért annak nézz utána, hoyg a lakásba, ahová költözni fogsz, lehet-e kutyát vinni. Ez nem országfüggő, inkább főbérlőtől meg házirendtől függ.

2012. okt. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Igaz, hogy a kutya helyhez kötődése elég erős, de a személyhez kötődéshez képest lófütty.

Ha valamivel, azzal kics.sznél vele, ha itthon hagynád a megszokott környezetben...


Csak Norvégiában legyen minőségi a lefárasztás, és nem lesz gond a lakásban tartással.:)

2012. okt. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Vámosi-Nagy Nóra most költözött Texasba egy 10 éves és egy 4 éves argentin doggal gond nélkül. Egy uszkárral Norvégiába aztán igazán nem nagy ügy. És az előző hozzászólóval ellentétben én Norvégiáról pont azt hallottam, hogy nagyon szeretik a kutyákat, mindenhova beengedik őket, és minden parkban kutyákkal kocognak az emberek. Semmi gond nem lesz, vidd nyugodtan. Azzal számolj, hogy albérletet bonyolultabb találni, tehát időben kezdj el keresni. Én Brüsszelbe költöztem a kutyámmal, hármunk közül ő viselte a legjobban a 16 órás autózást...
2012. okt. 26. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!