Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem etetik a kutyák, mit kell...

Nem etetik a kutyák, mit kell tennem?

Figyelt kérdés
Utcánkban van egy kutyus kb 1 éves és mindennap elmegyek elötte és agyon simogatom annyira aranyos, de látszik rajta, hogy nem kap enni vagy csak nagyon ritkán. Be van esve a pocija és kint vannak a bordái. Apukám már a család szomszédjaitól is hallotta, hogy nem kap enni a kutyus. Mindennap egy szendvicset vagy húst amit épp találok adok be neki és úgy eszi, hogy úgy enni kutyát még nem láttam:( Annyira elszomorít és rossz nézni:( Ha arról lenne szó még be is fogadnám annyira megszerettem. Nem szeretném, hogy szenvedjen ilyenkor a menhelyet kell hívni, hogy kijöjjenek megnézni és elvigyék?
2012. okt. 25. 21:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem egészen értem. A kutya valakié, vagy kóbor?
2012. okt. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
egy családé
2012. okt. 25. 21:12
 3/14 anonim ***** válasza:
hivj fel egy közeli menhelyet hogy ez van, és ők megteszik a szükséges lépéseket
2012. okt. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Szerintem amiatt, mert egy kutya sovány, még nem igazán lehet elkobozni:S
2012. okt. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem szimplán sovány, teljesen be van esve az oldala és úgy eszik mikor adok neki, mint aki 1 hete nem evett, sőt meg sem rágja, csak lenyeli. Éhezik ez nyilván való. De ha kijönnének megnézni, fel tudnák mérni az állapotát.
2012. okt. 25. 21:43
 6/14 anonim ***** válasza:
Készíts róla képeket, minden nap, hogyan eszik, mennyire sovány. Jó lesz bizonyítéknak és nem tudják majd azt mondani pl, hogy épp elutaztak és azért nem kapott enni.
2012. okt. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Ez jó ötlet! Köszönöm!
2012. okt. 25. 21:52
 8/14 sippara ***** válasza:
Milyen kutyáról beszélünk? Az, hogy habzsol/zabál, nem feltétlenül jelenti azt, hogy éheztetik (az én kutyám is úgy eszik, mintha életében először látna kaját, pedig Isten a tanúm, minden nap kap enni).
2012. okt. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Maxitabi ***** válasza:

Írj nekik, vagy hívd ki őket!!

[link]

2012. okt. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
nem csak azt írtam indoknak, hogy úgy eszik mint ha életében először enne. Nekem is vizslám van és egy kis disznó olyan gyorsan eszik. Bárcsak erről lenne szó...:(
2012. okt. 25. 22:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!