Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 5 hónapos korában kutyasuli?

5 hónapos korában kutyasuli?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

3 hónapos korától kutyaoviba járunk kutyusommal, elég domináns a lelkem. Nagyon jól szocializált, kutyusokkal jól kijön, imádja a felnőtteket, gyerekeket. Már egy ideje próbálok vele szigorúbban bánni, mint a korához illő lenne, mert rendkívül önálló és bátor :) Szabályokat következetesen betartatom vele, falkavezérségre gyúrok az olvasmányaim alapján. Oktató tanácsolta, hogy bár még csak 5 hónapos lesz kezdjük el az alapfokút. Nem korai? hisz még pici... Tapasztalat? Hallottatok már ilyet?


2012. okt. 26. 09:29
1 2
 11/12 Szilvi & Argos ***** válasza:

Ez így jó megoldás :)

De kösd fel a gatyádat...jó kis önálló, makacs keverék lehet :D

2012. okt. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Úgy, ahogy mondod, ill. írod!:) minden érdekli, félni egész pici korában láttam utoljára, de úgy gondoltam és irányítgattam, hogy amitől nem kell ne is féljen. Most akkor felkötöm azt a gatyót... :)
2012. okt. 26. 20:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!