Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A malamut hányadik nap ellik?

A malamut hányadik nap ellik?

Figyelt kérdés
Akinek már volt.

2012. okt. 27. 07:39
 1/9 anonim ***** válasza:
60-63, mint minden más fajta.
2012. okt. 27. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ismét egy hozzáértő, lelkiismeretes tenyésztő...
2012. okt. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Amarok ***** válasza:

Annyi eszed volt , hogy befedeztesd a szukát de annyi már nem , hogy utánaolvass a témának részletesen?!

Azt már meg sem kérdezem , hogy van e származási lapja , egészségügyi szűrése , tenyésszemléje a szukának és a kannak! A választ sejtem , hogy nem!

2012. okt. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ez egy egyszerű kérdés volt, nem mondtam, h ellik a kutyám, csak malamutom van és mivel az sztem kicsit közelebb áll a farkashoz v mit tom én, hátha másként van, puszta kíváncsiságból kérdeztem, nem kell mindjárt így kiakadni. Az elsőnek köszönöm a válaszát :)
2012. okt. 29. 19:30
 5/9 Amarok ***** válasza:

Akkor légyszíves máskor kérdezz egyértelműbben! :)

Honnan van a malamutod , melyik kennelből? :P

2012. okt. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem kennelből van, születésnapomra kaptam még 5 évvel ezelőtt anyáméktól, de nagyon szeretem, gyönyörű kutya. Viszont nagyon tetszik a fajta és ha külön költözök egyetem után, akkor szeretnék majd egy törzskönyves kutyát. Mondjuk állítólag elég drága...
2012. okt. 30. 09:45
 7/9 anonim ***** válasza:

Első vagyok, nincs mit.

De ígérd meg, hogy a mostani kutyádat nem fog elletni. Nem tenyésztőtől van, ráadásul már ebben a korban nem lenne biztonságos (első) almot lehozni vele.

Tenyésztőtől tényleg drágábban lehet kutyát venni, de hidd el, megéri. Ha ez úgyis csak pár év múlva lesz esedékes, akkor kezdj el most spórolni. Havonta 2-3 ezer forintot tegyél félre -ha tudsz- és mire odáig jutsz, már meg is lesz az ára :)

2012. okt. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ez jó ötlet, köszi :) Nem fogom elletni a kutyámat és már abból is elegem van, hogy sokat álvemhes, szóval tavasszal elviszem ivartalanítani.
2012. okt. 30. 12:50
 9/9 anonim ***** válasza:
Mindenképp ajánlom, hogy műttesd meg. Az enyém 2 és fél éves volt, amikor ivartalaníttattam, és már akkor kezdődő méhgyulladása volt :(
2012. okt. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!