Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Most mit csináljak? Eddig...

Most mit csináljak? Eddig teljesen félrevezettem magam?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy nálam volt egy kutya fél évig egy kan shih-tzu mert anyósoméknál lakásfelújítás van és ő olyan hogy feleszik mindent,meg elég veszélyes lett volna otthon tartózkodnia.

Ez a kutya rengeteg iszik,de nem cukros,ellenőriztettük. Viszont több mint 1 hónapja már minden reggel pisi volt a nappaliba. Kitoltuk a sétákat,az utolsó éjfélkor lett és reggel 5kor vittük le őket,párom ment dolgozni de volt hogy pár óra múlva mikor keltem megint ott volt a pisi. Gondoltuk felfázott,napi 6 séta bevezetve lett mint egy kölyöknél. Gondoltuk biztos sokat iszik attól de eléggé kiborított már.

Aztán később kaki lett a nappaliba,hasmenés,onnét gondoltuk hogy a shih-tzu az és nem az én kutyám mert lent is ment a hasa. Diétáztattuk és anyósom most 2 napja elvitte tőlünk,elvitte orvoshoz,kapott injekciót meg gyógyszert. Viszont az én kutyám is elkezdett fosni,napi séták megmaradtak,tegnap volt is baleset a nappaliba kaki feltakarítottuk,levittük onnéttól nem fosott már.

Viszont ma reggel pisi!! volt megint a nappaliba. Most ilyenkor mi van? Felnőtt kutyáról van szó 2 éves a kutyám,egész eddig a shih-tzu-ra volt fogva az egész de lehet egész végig az én kutyám pisilt be akkor?? Ennyi séta mellett hogyan?

Ivartalanított szuka kislány. Nagyon sokat van sétáltatva,inni nem iszik sokat,kedélyállapota jó. Hasa most nem megy.. Kétségbe vagyok esve hogy egy 2 éves kutyánál ez mi?? Albérletbe lakok,ilyenkor mit csináljak,az egész lakás mint egy kórház árad a domestos szag folyton... Most hogy nincs nálunk a shih-tzu anyósoméknál nincs is baleset érdekes.

Mitől lehetnek ezek az éjszakai balesetek? Szerintetek végig az én okos kutyám pisilt be éjjel?? Ez nagyon durva.. Nem hiszem hogy fel lenne fázva,hiszen akkor nappal is bepisilna,és séta közben sincs sok pisi..:( Mit csináljak??



2012. okt. 28. 11:07
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
nem rossz amit mondasz,csak 1 baj mindig velünk alszik. Tehát ha nyitva az ajtó akkor is velünk alszik:) Most éjszaka csukva volt az ajtó megint nem volt baleset..ha nyitva hagytam volna 100 hogy odahugyozott volna. Tegnap egész nap egyedül volt itthon és nem pisilt be semmi baleset. Csak éjszaka,nekem ez magas:O
2012. nov. 3. 13:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!