Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi az oka annak, hogy bántja?

Mi az oka annak, hogy bántja?

Figyelt kérdés
Szisztok!Kérném sürgős válaszotokat!Van 2 kutyánk,az egyiket egy barátunk találta az utcán,még kiskutya korában.Azóta már 9 éves lett.Van egy kölyke is,aki már 5 éves.Néha észreveszem,hogy a nagy kutya bántja a kicsit!!!Mit csináljak?Amúgy az emberekkel nagyon barátságos,hízelgő.De szokott is valamikor játszani a kiskutyával.Mi lehet az oka??Kérlek segítsetek!
2009. aug. 11. 15:58
 1/4 anonim ***** válasza:
67%

Örgegszik :)

Ne izgulj,figyelj rájuk oda jobban,és ha nem vagytok otthon zárd el őket egymástól.

2009. aug. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem a dominanciáját fitogtatja neki.Nem hinném,hogy komolyabban bántaná.
2009. aug. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hozzáfűznék még valamit:máskor elzártam egymástól őket és a kicsi meg amikor nem figyeltem oda,akkor bemászott vissza a másikhoz.Valamikor komolyabban,valamikor csak kicsit bántja.A komolyabb azt jelenti hogy vérzik szegénykém füle,sántít.:''( a kicsit azt jelenti,hogy csak vinnyogást hallok.
2009. aug. 11. 16:11
 4/4 anonim ***** válasza:
Mekkora területen vannak együtt? Nekik is szükségük van saját territóriumra, ez is okozhatja a problémát. A kölyök is szuka? Ez esetben ha az egyiket ivartalanítjátok, az segíthet.
2009. aug. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!