Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan szoktassam szobatisztas...

Hogyan szoktassam szobatisztaságra a westi 9hetes kutyusomat?

Figyelt kérdés
2008. máj. 22. 15:10
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Az ujságpapir folyamatos helyezgetésével. Először a kis vackukba, aztán az ajtó felé rakom, mindig messzebb. És végül elveszem a papirt onnan. azután jön az ajtó kaparás.

2008. máj. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kajcsi után mindig kivinni, és addig nem szabad bemenni vele, míg el nem végezte a dolgát. Hamar megszokja, hogy kint kell... Ha bent sikerült, akkor is azonnal kiszaladni, meg egy kicsit megszidni!
2008. máj. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Lehet,h nem fogadod meg a tanácsom,de elmondom.A 9 hét egy ilyen kutyafajtánál még kevés.A kaja utáni kivitel hosszú időt vesz igénybe,de megéri.A westi kutyiknál,szokták még alkalmazni a pelenkát is.A lényeg,h még éjjel is fel kell kelned ahhoz,h a kutyi megszokja a szobatisztaságot.Sajna ez van.Én ugyanígy tettem,és mindíg meg kell dicsérni,jutalomfalattal,hogy ügyi volt,és nem a lakásban kakilt.De a kövesútra se engedd.Sok sikert.
2008. máj. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöma válaszokat,pelenkát vettünk neki és van egy nagy teraszunk már oda többet szokott nagydolgot végezni és agyonra dícsérem a psivel még gondok vannak de remélem sikerül.Nagyon szépen gyarapszik,növöget.

Köszönöm mégegyszer!

2008. máj. 23. 09:57
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk 3 éves a westink. Lógass az ajtóhoz egy kis csengőt,(kalitkába valót)és mielőtt leviszed rázd meg. A westi nagyon okos, pár nap múlva össe fogja kötni a sétálást a csengetéssel.A mienk 3 hónapos kora óta csenget, és nem ver át minket, és a lakásba soha nem piszkít. Lehet, hogy nevetségesen hangzik, de nekünk bevált.Annyira lógasd le, hogy elérje az orrával, de az elején célszerű magasabbra rakni, mert lehet, hogy játszana vele, ha már megszokta engedd le az Ő magasságára.
2008. jún. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Jaj:) Ez nagyon jó, amit az utolsó válaszoló írt!!! Ezt majd én is kipróbálom, hátha bejön.:D
2009. jún. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nagyon sokszor kell kivinni sétáltatni,vagy vegyél kutyapelenkát(szerintem ne vegyél ujságpapírt,mert ha pisil,akkor valószínűleg átázik)6-7 darabot tegyél a földre és napról-napra egyre többet vegyél fel a földről.amikor már csak 1 db van vidd egyre közelebb az ajtóhoz,majd később már ki is viheted a pelenkát az udvarra és akkor már jutalmazhatod is sok sikert :)
2011. márc. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!