Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Boxer kiskutyát szeretnék...

Boxer kiskutyát szeretnék venni. Hímet, vagy nőstényt lenne célszerűbb?

Figyelt kérdés
A viselkedésükre, agresszivitásukra lennék kíváncsi! Olyanoktól várnék választ, akiknek van valamennyi tapasztalata:)!
2009. aug. 11. 16:47
 1/7 anonim válasza:
82%
Nekem az a tapasztalatom, hogy a nőstényeket könnyebb kezelni, de amikor tüzel akkor nagyon oda kell rá figyelni nehogy egy kan megtalálja... A kanoknál az a hátrány, hogy mindent megjelölnek és nagyobb az esély rá, hogy összeverekszik egy másik kannal. Nekem mégis jobban tetszenek a kan kutyák nem tudom mért:D jófejek:D
2009. aug. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hímet.kölyökkorában inkább játékos,harapdál mindent össze-vissza.ha jó nevelést kap meg betanítjátok akkor nem lesz agresszív.nőstényekkel több a gond.De ez csak az én tapasztalatom.Jó kutyázást :)
2009. aug. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
a mienk kan volt és tényleg semmi gond nem volt vele. Picit dinkák:D De verekedni sem szívesen verekedett, még a madaraktól is félt néha, de azért megvédett mikor szükség volt rá.
2009. aug. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem volt már mind a kettő.A fiú"keményebb volt",a külseje is fevágott füllel,ijesztőbb.De nagyon ragaszkodó hűséges volt. Jelenleg szuka van, neki pasla a füle,és nagyon kedves,barátságos,imádom.Persze ha tüzel, akkor vigyázni kell rá, de még soha nem volt probléma.Összességében jó választás a boxer, nekem nem is kéne más kutya , annyira megszerettem ezt a fajtát.Nekem a szuka jobban bejön.
2009. aug. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha lakásban tartod, a szuka problémásabb évente 2szer. Viszont kezesebb valamivel. Szerintem ha választanod kell, inkább a vérvonal esetleges betegségeire figyelj, kérdezz rá ezekre, fontosabb egy egészséges csontozatú, erős szívű, és idegrendszerű boxer, mint az, hogy milyen a neme.

Displasia, rák, szívgyengeség, epilepszia a leggyakoribb boxerbetegség. Egy ilyen ezerszer rosszabb a menstruációs pelenkázásnál :)

2009. aug. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
94%

Ha ivartalaníttatod a szukát semmi gond nem lesz. Nem lesz nemkívánt alom, nem szenved évente kétszer a tüzeléstől, nem kap idősebb korában gennyes méhgyulladást, méhrákot, emlőrákot, nem lesz álvemhes. Ezekre nem, gondoltok? Nem neked lesz kényelmesebb, hanem a kutya egészségét óvod meg vele.

[link]

2009. aug. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nem ilyen kutyánk van, de ha igazi szoros barátságot akarsz a kutyával, akkor legyen veled ellentétes nemű. A kutya jobban vonzódik az ellentétes nemű gazdikhoz.
2009. aug. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!