Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy kutya mikor éri el a...

Egy kutya mikor éri el a végleges méretét? Mennyi idős koráig nőhet?

Figyelt kérdés
Közepes méretű kutyáról van szó, pontosabban huskyról. Most 5 és fél hónapos, van egy felnőtt huskym is és a kicsi magasságra majdnem akkora mint a nagy, de azért kell még neki nőni, meg testesedni,hosszabodni. Mennyit nőhet még és meddig?
2012. nov. 2. 21:26
 1/4 anonim ***** válasza:
10-12hónapos korára. De addigra már a súlya is kb stimmel.
2012. nov. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor még van ideje.:) Köszi a gyors választ!:)
2012. nov. 2. 21:50
 3/4 anonim ***** válasza:

1 éves koráig. De nagyon vissza kéne fogni a növekedését, nem jó, ha hirtelen nő.

Mennyi fehérje van a tápban, amit adsz neki? Tervezted, hogy 6 hónapos kora körül alacsonyabb fehérjetartalmú tápra váltasz?

2012. nov. 3. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen, már vissza is vettem.

Inkább pont azért aggódtam kicsit, mert vmivel kisebb mint az egyik testvére, na nem olyan nagy mértékben, de kisebb korukban meg még kisebb volt, úgy értem nagyobb volt köztük a különbség. De most már kezdi beérni, alig van kölönbség,igy úgy gondolom az ő növekedése nem gyors.

2012. nov. 3. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!