Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy kuty élete lassan fontosab...

Egy kuty élete lassan fontosabb mint egy emberé. Miért?

Figyelt kérdés
2012. nov. 3. 17:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezt miből gondolod?

Én nem állítanék fel fontossági sorrendet. De aki kutyát vesz magához,annak biztosítania kell az állat szükségleteit. Nem csupán tárgyak a kutyák,akit ha megun az ember akkor kidob, vagy rosszabb esetben meg is kínoz.

2012. nov. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért zavar téged, hogy egy ismeretlennek mi a fontosabb? Ha valakinek valahol nem lenne fontosab a kutyája mint az ember, mit nyernél te abból? Teljesen természetes, hogy egy embernek az a fontosabb akit ismer, szeret, akihez kötődik, akivel együtt él. Tehát a kutyája pl fontosabb mint egy idegen ember. Azért a legrtöbb ember még normális és nem fog ártani másoknak csak mert kutyája van, azt meg biztosra veszem hogy a (normális, szerető) családtagjainál nem fontosabb a kutyája. Beteg ember meg mindig vannak, az nem a kutyáról szól.
2012. nov. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem fontosabb a kutyám mint némelyik ember.
2012. nov. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ja, ezért látni annyi kóborkutyát, meg agyonszaporítottat, mert annyira fontos az életük... Meg ha valaki elüt egyet még csak egy picike lelkiismeretfurdalása sincs, csak örül, hogy a kocsinak nem lett baja. Nincs igazad.
2012. nov. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
78%

Mert egy kutya többet ér, mint egy ember.

Sajnos olyan emberekkel vagyunk körülvéve, akiknél okosabbak/értelmesebbek a kutyáink.

Ja, és ők sohasem hagynak cserben, és feltétel nélkül szeretnek, ami pedig egy emberről nem mondható el.

2012. nov. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
92%

Attól nagyon messze vagyunk,amig az állattartási kúltúránk kimerül abban ,hogy a kutyának kint a helye,meg nem kell sétáltatni mert van kert,moslékot eszik,oltás-chip az luxus nehogy költeni kelljen rá egy fillért is.Ja és amig orrba szájba elletik az emberek a kutyáikat,a menhelyek tele vannak megkínzott,lesoványodott,beteg,vagy éppen nyomorék agyonszaporitott kutyákkal ..

és a legszomorúbb az ,hogy annyira buták,ostobák (ma is volt kérdés ezzel kapcsolatban) ,hogy észérvekkel sem lehet meggyőzni őket . Amíg valaki olyan sötét,hogy neki nem kell a törzskönyv mert az csak egy papir,és sznobnak tartja aki nem 20 ezerért vesz a cigányputriból kutyát addig nem is fog ez megváltozni. Meg amíg minden nap megkérdezik itt,hogy miért kell a chipet a kutyába rakatni,és nanehogymár ezért még fizetni is kell,fel vannak háborodva.

Nekem nem tűnik úgy,mintha baromi fontos lenne egy állat élete sajnos :(

2012. nov. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Minden ember más. Valakinek az állat a mindene, fontosabb neki, mint egy ember. Valakinél ez ellenkezőleg van, talán még pusztítja is az állatokat.

Én úgy vagyok vele, hogy az állat nem tehet arról, milyen környezetbe került, hogy bántak vele... ez valahol mindig az emberekből indul ki. Mi tudunk a saját jólétünkért tenni, az állatok nem.

2012. nov. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!