Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kihez került a kutya, mikor...

Kihez került a kutya, mikor elköltöztetek a szüleitektől?

Figyelt kérdés
Amióta az eszemet tudom, kutyáért könyörögtem. Végül 15 évesen kaptam egy mudit. Imádom, rengeteget foglalkozom vele, de 1-2 éven belül külföldre szeretnék költözni. A szüleim viszont szintén nagyon megszerették, nem akarják elengedni. Ehhez jön az, hogy nagyon ellenzik a külföldre költözésemet és ezzel akarnak zsarolni, hogy maradjak. Persze ha az országban maradnék, az sem garancia, hogy engedik, hogy nálam lakjon. Van valami ötletetek, hogy mit tegyek?
2012. nov. 6. 11:25
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Számomnra ez nem kérdés. Tudom önző vagyok de őszintén cseppet sem érdekel, a kutya (kutyák) az enyém, soha senki másnak nem adom, ott nem hagyom, el nem cserélem stb. Az meg elő sem fordulhatna, hogy a kutyával zsaroljanak, mert egyrészt úgy nevelem, hogy én legyek a gazdja másrészt vigyázok a formaságokra (ha jogilag te vagy a tulajdonosa ugye...) Tehát értelemszerűen vagy jön velem vagy én maradok. Amúgy 3 mudim van és épp most költöztem.
2012. nov. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ja és az elsőnek üzenem, hogy én pl 10 évesen kaptam az első kutyám... Gyerek is tud kutyát tartani (persze lehet, hogy több az akadály).
2012. nov. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!