Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyusomba ma tettek chippet...

Csirpi kérdése:

A kutyusomba ma tettek chippet. Azóta Sántít, le sem teszi a lábát. :/ . Mi baja lehet?

Figyelt kérdés

2012. nov. 6. 14:46
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
59%
a marhára fáj-hoz meg csak annyit, hogy ha ezen a kutyád kiborult, akkor egy igen hisztis egyed lehet. a kutyák fájdalomküszöbe sokkal magasabb mint az emberé, egy ilyen beavatkozást észre sem vesznek. Lehet a nagy hisztibe meghuzta, vagy beverte valahova.
2012. nov. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 anonim ***** válasza:
3%

Nem hinném, hogy a kutyák fájdalomküszöbe magasabb, csak megtanultak csendben szenvedni. Nem ugyanaz.


És igenis sántíthat a kutya, mert a váll környékére adják az oltást.


Ettől függetlenül kell a chip, 4 kutyámat chipeztettem be, de akkor se vagyok nyugodt miatta. Egy szükséges rossznak tartom, ami biztos vagyok benne, hogy időnként okozhat komplikációt. Több előnye van, mint hátránya, de ezer százalék, hogy okozhat gondot. Pl. elvándorolhat. És ha vándorol, szerintem elérhet olyan helyre, ahol irritálja az állatot. Hosszútávon akár rákot is okozhat, mint minden ami folyamatosan irritál/dörzsöl egy testrészt. Ezt csak gondolom, nem vagyok tudós, de logikus amit írok.

2012. nov. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 anonim ***** válasza:
64%
ne irj már butaságot, nem vállba adják, és nem oltás. a nyak bal oldalán a bőr alá. nekem 2 kutyámnál is elvándorolt, a mellkasuknál van, az egyik már 9 éves, és semmi baja. és nem csendben szenvednek, nem okoz fájdalmat.
2012. nov. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 anonim ***** válasza:
77%

Rákot? Hát bexarok ezeken a marhaságokon. Akkor mától nem szabad semmilyen combnyakműtétet se végezni, meg csontpótlást, meg társait, mert egy ismeretlen gyagya azt mondta, h rákot okozhat....

Inkább aggódnál azért, h mi van a kutyakajában, mint a chipben.

2012. nov. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 A kérdező kommentje:
Megvolt a klinika, a röntgen kimutatta, hogy megsérült a váll ízülete, amikor az "orvos" rossz helyre tette a chippet.
2012. nov. 6. 19:05
 16/51 anonim ***** válasza:
Írtam priviben is, nyakba teszik, nem vállhoz...
2012. nov. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 anonim ***** válasza:
64%

Ilyen nincs. Ahhoz h megsérüljön egy ízület sokkal több kell. Az nem olyan mint a bőröd, h hozzáérsz és jaj megsérül. Ráadásul amivel beteszik a chippet nincs is olyan hosszú tűje, h elérjen odáig. Arról meg már nem is beszélve h a chippet közel sem a vállízülethez teszik.

Csak h tudd h hol van a vállízülete egy kutyának

[link]

2012. nov. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 anonim ***** válasza:
64%

Így ültetik be a chipet:

http://www.youtube.com/watch?v=OuaueT7scDM


A közelében sincs a vállának.

2012. nov. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 anonim ***** válasza:

Uhh, azért az jó nagy tű, amit belenyomott :D

Mondjuk kb. az én kutyám is ugyanilyen jól tűrte, meg se nyikkant, amikor kapta a chipet.


Kérdező, és mit mondtak a klinikán? Mit kell vele most csinálni?

2012. nov. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 Igaz Állatbarát ***** válasza:
20%

Nov.6. 19:17-kor aki írt,annak:

meghazudtolja az orvosi műszert?

Elhihető,hogy rossz helyre adta az oltást,

rengeteg rossz tapasztalatom van az orvosokról.

A tapasztalat az igaz,nem a képzelgetés.

2012. nov. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!