Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyusomba ma tettek chippet...

Csirpi kérdése:

A kutyusomba ma tettek chippet. Azóta Sántít, le sem teszi a lábát. :/ . Mi baja lehet?

Figyelt kérdés

2012. nov. 6. 14:46
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
16%

KUTYA CHIP : TUDTÁTOK, HOGY AZ A SZAR AMIT BEÜLTETNEK A KUTYÁITOKBA AZ A KUTYÁBAN BETOKOSODIK??????????

( ENNYIRE ÁRTALMATLAN )

2013. febr. 9. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:
91%
Annyira tokosodik be, mint az agy a fejedben. Ja bocs, nem létező dolgok nem tudnak betokosodni....
2013. febr. 9. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:
4%

BOCS RED DE EZT EGY ÁLATORVOS MONDTA!!!!!!

HA ÉNHAZUDOK AKKOR AZ AZ ÁLATORVOS IS??????

AMÚGY MEG SJÁT MAGAD CÁFOLTAD " EZ NEM E.U.-S ELŐÍRÁS"

AZ ELSŐ AMIT ÍRTÁL : " NÁUNK E.U. ELŐÍRÁS SZERINT A NYAK BALOLDALÁBAN KELL BEÜLTETNI" MINDKETTŐT TE ÍRTAD LE.AKKOR MOST MI AZ IGAZSÁG? MÉGIS E.U.-S ELŐÍRÁS???????

2013. febr. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:
Igen, betokosodik mint ahogy az idegen testek szoktak, ha nem veti ki őket a szervezet. A chip szövetbarát anyagból van, tehát nem veti ki. Az hogy betokosodik jó, mert akkor nem vándorol el. Hogy ez téged zavar, a te bajod. Van még kérdésed?
2013. febr. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:
6%
44/44 Engem nem zavar a kutyámat sem zavarja mert nincs benne
2013. febr. 10. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:
4%
Én csak azt nem értem, hogy a chip pártiakban miért van annyi harag azok ellen, akik ellenzik a chipet, és miért beszélnek mindig olyan közönséges, kulturálatlan stílusban. Ha benne van a kutyájukban a chip, akkor örülhetnek, hogy biztonságban tudhatják a kedvencüket. Innentől kezdve miért forrnak az indulatok? Ha más érdek nem fűződik hozzá, csak a kiskutya biztonsága, akkor ez teljesen indokolatlan. Ha valakinek nincs is kutyája, csak kifejti a véleményét a chipezésről, rögtön nekiesnek. Ráadásul a chip ellenes táborból még sosem olvastam olyat, hogy bántotta volna a másik tábort, csak megpróbálják felnyitni a szemüket. Erre a reakció szinte mindig egy ösztönös, kontrollálatlan dühkitörés és sértegetés. Próbáljuk már az intelligenciánkat elővenni, ha már emberek vagyunk.
2013. febr. 10. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:
93%
Nincs jelentősége, hogy kinek tetszik és kinek nem, aki nem chipelteti a kutyáját, az törvényszegést követ el és kész. A következményeket is ő viseli.
2013. febr. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:
Nem a kötelező chip az EU-s előírás te nagyokos, hanem a NYAK BAL OLDALÁBA VALÓ ÜLTETÉS. De szövegértésből látom megbuktál....
2013. febr. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:
20:49-es! Az én kutyámban nem tokosodott be, sőt, egy ismerős kutyájánál sem. Épp azért, mert szövetbarát.
2013. febr. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim ***** válasza:
Május 3-án este végleg elaludt a kutyám 15 éves husky volt erre az 5 hónapra tetettem volna bele?
2013. jún. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!