Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyusomba ma tettek chippet...

Csirpi kérdése:

A kutyusomba ma tettek chippet. Azóta Sántít, le sem teszi a lábát. :/ . Mi baja lehet?

Figyelt kérdés

2012. nov. 6. 14:46
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:
Feltételezni lehet, hogy esetleg kamu a kérdés, de ez nem egyenlő azzal, hogy kerek-perec lekamuzom, mert ha mégis beteg a kutyája, képzeld, mit érezhet a gazda (lelkileg) és a kutya (fizikailag). Mellesleg én sok helyről hallottam, hogy probléma volt utána, és állatorvosoktól is, hogy nem veszélytelen, csak ezek nem kapnak akkora hírverést (nem véletlenül). De nem akarok erről vitatkozni, mert elhiszem, hogy a többségnek nem volt vele baja. De ha mégis van baj, akkor meg nem bizonyítható, hogy mitől van, így a statisztika azt fogja mutatni, hogy a chip teljesen veszélytelen. Mindegy is, engem inkább csak az emberek egymáshoz való viszonyulása riaszt meg, most nem csak erről a topicról beszélek, hanem úgy általában itt az állatos fórumon, de ez már off.
2012. nov. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 anonim ***** válasza:
46%
Az én kutyámban nem volt,nincs, és nem is lesz chip. Szabadok vagyunk nem szolgák. Az E.U.-s hülyeségeket pedig nagyívben le ,én nem akartam az e.u.-ba belépni mert már előtte tudtam,hogy mindenféle hülyeségeket elfognak rendelni.
2013. jan. 20. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 anonim ***** válasza:
91%
02:27-es! Ez nem EU-s tv, mi állatvédők évek óta harcolunk érte. Oké, ne rakass bele, remélem van némi pénzed félrerakva, illetve búcsúzz el a kutyádtól. Első körben megbüntetnek a chip hiánya miatt, másodikban a veszettség oltáss hiánya miatt, utána pedig elkobozzák a kutyádat.
2013. jan. 20. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 anonim ***** válasza:
16%
Nem kobozzák el, megsúgom, hogy bár ez nem publikus, de az állatorvosok többségének megvan a véleménye, a humánusabb fajtának, csak nem beszélhetnek, de erről többet most ne. Szóval nem lesz itt semmiféle terror, csak meg kell nézni, kihez viszi az ember oltatni az állatot. A hivatalos állatvédők meg jól be lettek etetve.
2013. jan. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 anonim ***** válasza:
A doki ha nem jelenti, akkor le is bukik egyúttal Mivel midnen doki köteles adatbázist kezelni az általáa kezelt kutyákról. Plusz ha ad matricát (márpedig adnia kell), azzal szintén el kell számolnia, tehát simán kibukik az egész. Ez meg nem humánus doki, hanem f@szfej.
2013. jan. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 anonim ***** válasza:
Szíved joga f@szfejnek gondolni. (Nem kevés embert.) Csak épp nem mész vele semmire.
2013. jan. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 anonim ***** válasza:
8%
Little Red 08:44 :És,hogy fogják ellenőrizni?Nem sétáltatom és kennelbn van!!!!!!!
2013. jan. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 anonim ***** válasza:
83%
Akkor minek neked kutya???
2013. jan. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 anonim ***** válasza:
Kennelben, séta, játék és szeretet nélkül? Tényleg, minek neked kutya?
2013. jan. 22. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim ***** válasza:
Mondhatom,nagyon jó gazdi vagy.Remélem,azért eteted és játszol vele ._.
2013. jan. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!