Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek aranyos ( szép) a...

Szerintetek aranyos ( szép) a bulldogunk?

Figyelt kérdés

Kislány és most 8 hónapos! rossz akaroknak a kutyus tkves nem szaporitotol van! Igen hibás, de az a édes benne! A többieknek köszönöm a válaszokat! Kép róla

[link]



2012. nov. 7. 08:12
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
64%

nagyon aranyos kutyus, nekem nagyon tetszik

nekem is francia bulldogom van, csak fiú és bézs


kiállításra sajnos nem viheted a szeme illetve az orra miatt, de nagyon aranyos :)

2012. nov. 7. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
0%

Még sosem láttam ilyen franciát! A családunk tele van bulldogokkal. (Nekem és páromnak egy angol és egy francia, szüleimnek 1 francia, testvéreméknek meg 2 franciájuk van)

Nagyon bulldogos család vagyunk. Nem akarlak megbántani de biztos törzskönyves? Melyik kennelből vettétek?

(nekem a füle miatt nem nagyon tűnik fajtatisztának)

2012. nov. 7. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Teljesen hobby kutyus! Szeretetből lett véve! Igen meoes tkve van! Az apja import kan! A képen 5 hónapos, már szélesebb és izmosabb.
2012. nov. 7. 08:32
 4/24 A kérdező kommentje:

[link]

Ezen a spánielünk is rajta van meg a párom. Ez mostani kép!

2012. nov. 7. 08:39
 5/24 anonim ***** válasza:
79%
figyelj, szokd, meg hogy mivel, hogy feltöltötted a képed, sok okos ember azt fogja mondani, hogy szép keveréked van, mert hát nem hiszik el sokan , hogy tk-s főleg, hogy hibás...(akinek nem inge ne vegye magára)
2012. nov. 7. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
ja, amúgy nagoyn szép kutya
2012. nov. 7. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2012. nov. 7. 08:58
 8/24 anonim ***** válasza:
38%
Én nem vagyok oda a bulldogokért, meg nem is értek hozzájuk (mármint, hogy hogyan kell kinézniük), de szerintem nagyon aranyos. Ja és nem bántásból, de attól, hogy egy kutya tkves, még nagyon is lehet szaporítótól, mert nem attól lesz valaki tenyésztő, mert van kennelje, hanem attól, hogy mennyire örökíti tovább az adott fajta külső és belső tulajdonságait, illetve, hogy a különböző betegségeket megpróbálja kizárni...
2012. nov. 7. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
54%
Én elhiszem, hogy törzskönyves, de az én ízlésem szerint nem éppen aranyos, szép. De nem baj, nem is én tartom:) A lényeg, hogy nektek tetszik.
2012. nov. 7. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Off: Anyám, már kicsit sok, hogy ha nem tk-s, akkor azért szidják a kérdezőt, ha meg kiderül, hogy tk-s, akkor írják, hogy attól még lehet szaporítótól, meg nem a legszebb példánya a fajtának....Írta, hogy hibás, nem is akar versenyre menni vele, mégis írja valaki, hogy versenyezni nem tud vele..egyértelmű sztem a kérdezőnek is.


On: Kérdező, szép a kutyusod!

2012. nov. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!