Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek aranyos ( szép) a...

Szerintetek aranyos ( szép) a bulldogunk?

Figyelt kérdés

Kislány és most 8 hónapos! rossz akaroknak a kutyus tkves nem szaporitotol van! Igen hibás, de az a édes benne! A többieknek köszönöm a válaszokat! Kép róla

[link]



2012. nov. 7. 08:12
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2012. nov. 7. 11:33
 12/24 anonim ***** válasza:
76%
én mint bulldog fan elolvadtam tőle,gyönyörűek azok a denevérfülek:) Nagyon szép kutyád van.
2012. nov. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Ja és tudom hogy mi a különbség a szaporító és a tenyésztő között! De szerinted egy szaporító ad egészségügyi garanciát? Szüreti a szülőket displasiara és fajta betegségekre? Fedeztet külföldi champion kannal? Külföldre adná el a mi kutyusunk tesojit? Mert szerintem nem a mi kutyusunknak pedig ilyen a tenyésztője!!
2012. nov. 7. 11:41
 14/24 A kérdező kommentje:
Köszi kvittagirl
2012. nov. 7. 11:42
 15/24 anonim ***** válasza:
Nagyon aranyos és szép kutyus!! :) Az én véleményem szerint sokkal szebb, mint egy átlagos bulldog! És én is elhiszem, hogy tk-s és tenyésztős. ;)
2012. nov. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2012. nov. 7. 12:15
 17/24 anonim ***** válasza:
66%
Franciáknál hiba az 1kék szem ? Amerikaiaknál nem baj ha az egyik kék csak azért kérdem. Amúgy cuki kis fehérke :)
2012. nov. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Szép kutya, lehet, hogy fajtájában nem számít annak, de nem is arra lett véve. És igen előfordul minden tenyésztővel, hogy hibás lesz egy kutya, ezért még nem lesz valaki szaporító. Nekem tetszik.
2012. nov. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
76%

LOL, értelmesen válaszolok a kérdésre, aranyosnak tartom, azt is elmondom mi a hiba


ezen mi a lepontoznivaló?

2012. nov. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Igen a kék szem hiba! De pont az tetszik, de ezenkívül egészséges bulldog semmi allergiája nincs, játékos nagyon jó természetű. Kedves utolsó nem tudom ki pontozott le. Én mindenkinek zöldet adtam, amelyik válasz nem tetszik arra meg semmilyet nem nyomtam.
2012. nov. 7. 21:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!