Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek aranyos ( szép) a...

Szerintetek aranyos ( szép) a bulldogunk?

Figyelt kérdés

Kislány és most 8 hónapos! rossz akaroknak a kutyus tkves nem szaporitotol van! Igen hibás, de az a édes benne! A többieknek köszönöm a válaszokat! Kép róla

[link]



2012. nov. 7. 08:12
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
68%

"LOL, értelmesen válaszolok a kérdésre, aranyosnak tartom, azt is elmondom mi a hiba


ezen mi a lepontoznivaló?"


Az ok, hogy válaszolsz a kérdésre, de azt pl minek mondtad el, hogy mi a hiba? Szerinted a kérdező nem tudja magától? Hiszen a kérdés alatt írja is, hogy tudja, hibás a kutyája....Meg azt, hogy nem lehet versenyezni vele. Ez hogy jön ide? Egyértelmű nekem, hogy tudja ezt is a kutyájáról, hiszen hibás kutyával nem lehet versenyezni. Na, én emiatt pontoztalak le. Most te is pontozz le nyugodtan, hiszen Offoltam.

2012. nov. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Nekem mindkettő kutya tetszik.Szerintem meg tökmindegy, hogy törzskönyves-e vagy sem, keverék-e vagy nem.


Én a saját kiskutyámat egy részeg hajléktalantól vettem meg 1500 forintért, és nem cserélném el egy tenyésztett ebre sem!


[link]


Ő a kutyám.


Egy menhelyi, útszéli kutya is ugyanúgy tud szeretni, vagy épp a tiéd a kék szemeivel is nagyon aranyos.

2012. nov. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon édes ez a bulldog. Úgy megpuszilgatnám:)))

A spániel meg pont olyan mint az én egyik spánielkeverék kutyusom. Az a gyönyörű lángvörös szőr, az az édes szép pofa!!! És az utolsó hozzászóló kutyája is valóban különleges. Én eléggé keverékpárti vagyok, lenyűgöz a sokféleségük, soha nem volt fajtiszta kutyám. Csak legyen kutyából, ez a lényeg:)))

2012. nov. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Nem értek a bulldogokhoz, sőt, szerintem alapjáraton furán is néznek ki a lelapuló fülükkel, viszont ez a kutya valami hihetetlenül édes a denevérfüleivel.

Ráadásul kék a szeme. *.*

2012. nov. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!