Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért van akkora sikere a...

Miért van akkora sikere a boxernek? Nyáladzik, nem is egy szépség, . Miért szereted/ nem szereted a boxert? Szeretném őket megszeretni, de semmit nem láttam még meg bennük.

Figyelt kérdés
2012. nov. 7. 21:41
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Azért van akkora sikerük, mert sokan viszont látnak benne egy csomó szépet. A szép nem egy általános, definiálható dolog, nem lehet azt mondani, hogy a boxer ronda, mikor sokaknak szép. Azt se lehet mondani, hogy rossz tulajdonsága, hogy hebrencs, mert sokan meg abba szeretnek bele, hogy komplett idióták (én is ezért bírom őket amúgy). A testalkatuk is kinek tetszik, kinek nem. Nem egészen értem a kérdésedet, a szeretet, tetszés teljesen szubjektív dolog.
2012. nov. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Na én is pont ezt akartam írni! Ha te nem látsz bennük semmit, ami tetszene, akkor nem is fog megtetszeni, csak azért, mert valaki itt elmondja, hogy ő éppen mit szeret bennük. Sokáig nekem sem tetszett, de a természetük nagyon megfogott és ha már a természete, jelleme tetszik, akkor a külsőség már nem válik olyan fontossá, illetve egy idő után már nem fogod csúnyának látni. Szóval ennek a kérdésnek nem sok értelme van.
2012. nov. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
74%

szerintem meg gyönyörűek. Nekem pont a ránc,a nyomott orr a gyengém,ezek a kutyák vesznek le a lábamról:) Pl egy tacskótól nem esek hanyatt de meglátok egy angol bulldogot elolvadok.

Lényeg hogy tényleg mindenkinek más tetszik,mást kiráz a hideg ezektől,nekem meg ez a zsánerem:) Boxerekben azt imádom hogy kajlák,csibész pofijuk van,gyönyörű szemek és méretre is se nem túl nagy se nem túl kicsi. Szerintem hatalmas egyéniségek!

Ha nem szereted a fajtát,nem is biztos hogy meg fogod szeeretni. Nekem is vannak olyan fajták amik nem tetszenek,annyi hogy nem lesz olyan kutyám az életben de semmi különös hogy most rákényszerítsem magam hogy szeressem őket.

2012. nov. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
76%

Valóban nincs értelme a kérdésnek :)

Én pl. gyönyörűnek látom őket, szép alakjuk van és helyes pofájuk.

De mondjuk egy Yorkie-ra azt mondom hogy pfujj, pedig milyen sokan tartják gyönyörűnek...

És akkor még nem is csúnyákat láttam, mert a régi szomszédomnak díjnyertes yorkie kennele volt :)

2012. nov. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
46%
A boxer pont úgy néz ki, mint egy karambolos kutya. Tulajdonképpen egy megnyomorított élőlény, amelyiknek a szerencsétlen mutációját lelketlen tenyésztők továbbvitték, éltetik és szaporítják. De kétségtelenül sok rajongója van. Ebből arra következtetek, hogy a totálkáros autóknak is lehet ugyanennyi rajongója. Viszont elismerem, hogy mindenki azért rajonghat, ami neki tetszik, ez a szíve joga.
2012. nov. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Miért akarod szeretni ?
2012. nov. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

sztem szép kutyák:)

én mondjuk a Bullterrierekért vagyok oda *-*

nekem ők a legszebbek :)

2012. nov. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Én sem értettem sokáig. Boxert még nincs szerencsém közelről ismerni, de unokatesóméknak volt egy angol bulldoguk. Hasonlóan nem tetszett soha ez a ráncos, benyomott orrú fajta. Unszimpatikusnak, agresszívnak tűntek képről. A spánielek, a formás tacsik a ragyogó, okos szemükkel és ezek keverékei a gyengém. És akkor megismertem Árcsit, a kis angol bulldogot. Kölyök volt. Dagadt kis hurkás teste és olyan ronda pofája, hogy az már szinte szép volt. Ahogy döcögött és közben röfögött, rád nézett azzal a két gülü szemmel...Agyon kellett dögönyöznöm. Olyan volt, mint egy dagadt varangyos béka. Amikor elbúcsúztam, visszanéztem rá, ült a lépcsőn és félrefordította a kis kocka fejét és akkor már tudtam, hogy szerelmes vagyok...Hihetetlen jó természetű kutya lett belőle. Csupa-csupa szeretet. Az a kedves kis röfögése, a kis döcögő járása. Nem élt sokáig szegényke. Amikor utoljára láttam, mondta a gazdája, hogy beteg. Ránéztem és mondtam neki, ne betegeskedj, Arcsika. Ott ült a lábamnál, fölnézett és rám mosolygott az alsó fogsorával.

Nem tudom, miért élt ilyen rövid ideig. Köze van-e ahhoz, hogy túltenyésztett fajta. Mikor hallom, hogy egyes kutyafajták már szülni sem tudnak császár nélkül, elszörnyedek.

De Arcsika egy kis dagadt szeretetcsomag volt. Örülök, hogy megismerhettem.

2012. nov. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Kérdező, neked milyen kutyák tetszenek?
2012. nov. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
21%
Nyomott képűek, előre harapásuk van, nyálasak, hiperaktívak, rövid a szűrük, kicsik, szóval nekem egyáltalán nem tetszenek. Annyi a pozitívum bennük, hogy ők is kutyák.
2012. nov. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!