Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mért vérzik az ínye ha húzom,...

Mért vérzik az ínye ha húzom, vagy felemelem játék közben?

Figyelt kérdés

[link]

Ilyennel szoktam felemelni, pörgetni, játszani, de most inkább nem játszom vele ilyet, mert múltkor is véres lett ez a hurka izé..

Mi lehet a baj? Meg fogom kérdezni a dokit, de pénz nélkül nem akarok menni.

Egyébként 1,5 éves kan.


2012. nov. 8. 01:44
 1/8 anonim ***** válasza:
vagy felsérti az ínyét, vagy gyengék a fogaik... ha utobbi jobb ha nem szórakozol ilyenekkel, mert a végén kitörik neki
2012. nov. 8. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy túl hamar kezdted el vele, illetve túl durván.
2012. nov. 8. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem csak az jutott eszembe, hogy kinek is jó hogy felemeled meg pörgeted a kutyát ? :D Próbálj úgy játszani vele hogy nem használsz tárgyakat ha meg mindképpen akarsz akkor a kutyához méretéhez mérten játsszál vele.
2012. nov. 8. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Rutascorbint kell neki adni.Vitaminhiány.
2012. nov. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Pitbull, ezért is fura.. és ez a vitamin nem gáz neki?
2012. nov. 8. 22:27
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem nj-nél volt ilyen ínyvérzés. Sőt, már több fajta kutyánál használtuk és bejött.Nem komoly gyógyszer. C vitaminos, csak olyan az összetétele, a kutya is fel tudja dolgozni.
2012. nov. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Amúgy megnézted, mije vérzett? Mert előfordul, hogy a nyelvére harap rá a kutya.
2012. nov. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem először fordult elő, tuti az ínye volt. Köszi majd akkor veszek ilyet, meg megkérdezem a dokit is.
2012. nov. 8. 23:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!