Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyát ajánlotok?

Milyen kutyát ajánlotok?

Figyelt kérdés

-Kiskutyát szeretnék majd venni,de még sose volt kölyök kutyám csak felnőtt,szóval kezdőnek milyen kéne?

-kinti kutya lenne

-védje a házat

-kölyök huskyt szeretnék a legjobban,ez jó kezdőnek?Vagy más?Bár úgy tudom a husky nem jó házőrző...



2012. nov. 8. 17:34
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

A Közép - Ázsiai juhász is jó ház és területörző :)

Nekem ilyen van :)

2012. nov. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
A szibériai husky egyáltalán nem alkalmas házőrzésre. Kezdőnek nem ajánlott, mert nagyon makacs. És rengeteg a mozgásigénye. Mit tudnál nyújtani a leendő kutyádnak? És milyen szempontok szerint válogatnál a kutyák közül? (aktív? nyugodt? kistestű? nagytestű? hosszú szőr? rövid szőr? stb stb)
2012. nov. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Hát...a nagyobb testű,hosszú szőrűeket kedvelem,de igazából mind1 a kinézete,szóval lehet kicsi,rövid szőrű is,az a lényeg,hogy kinti kutya legyen és őrizze a házat,a kinézet nem tartozik a fontos szempontok közé,amíg a feltételeknek megfelel(és itt kihangsúlyozom,hogy kinti kutya legyen,tehát bírja a hideget is(így a hosszabb szőrűek alkalmasak,de hallottam mér többször is,hogy a rövidebb szőrűek közül is vannak olyanok,amik bírják a hideget),az előző kutyáinkat csak,akkor engedtük be a házba,ha tűzijáték volt meg a macskákat is mert féltek vagy,ha valahogy megsérülnek,akkor is beengedjük őket,erre a macska volt a példa).Aktív,nyugodtabb..nem is tudom...levinném sétálni a rétre,játszanék vele,de a nyugodtság is tetszik...a rokonaim kutyájából kiindulva,ami elég hiperaktív inkább nyugodt
2012. nov. 8. 20:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!