Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyát szeretnék de anyám...

Kutyát szeretnék de anyám nemengedi mitmondjak? :D HELP

Figyelt kérdés
Hali szeretnék egy francia bulldogot de anyám nem engedi meg sehogy se nem megy bele mit mondjak neki? valami furfangos ötletek? nananana?

#kutya #bulldog #kutyátakarok
2012. nov. 8. 22:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Én 16 évesen megkerestem nyáron 150 ezer forintot, amiből simán kijön egy kutya. Megoldás: nyári munka. Addig meg olvasgass a kutyatartásról, a fajtáról, stb. Ha anyud látja, hogy még nyárra is komolyan gondolod, és a pénzt is összegyűjtöd rá, akkor lehet, megenyhül. Addig is a zsebpénzt/ szülinapi pénzt félreteheted a kutyára.
2012. nov. 9. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

26 évesen, még a 18 éves kor is messzinek tűnik, de egy kutya min. 10 évig él, nem kettő. És bizony fősulira nem viheted el pl. Vagy ha munka miatt költöznöd kell. Az az igazság, h első munkahelynél még csak nem is válogathatsz, azt kell elfogadni, ami sikerül, így nem mérlegelhetsz, h viszed-e v nem, ha menned kell, menned kell. És akkor anyud gondja lesz akár évekig. És ha ő nem akarja, nem sokat tehetsz.


Szerintem sokan vagyunk itt úgy, mint te. Nálam az a különbséggel, h nekünk mindig volt kutyánk, de sosem dönthettem a fajtáról, nem én etettem, tehát együtt éltem kutyákkal, de nem voltak az enyémek.


Az első saját kutyámra 23 évet kellett várnom. Külön lakás, élettárs megfűzése kutya ügyben, saját állás után. Hidd el hamarabb eljön neked is ez az idő, mint remélnéd.


ÉS: ha el is tudnád vinni magaddal a kutyát pl fősulira: hidd el, nem lenne annyi időd/kedved vele foglalkozni, mint kéne. Bulik, rengeteg tanulás, 0 alvás, kb ez a fősuli. Tapasztalat. Ha másik városban van barátod, minden hétvégén utazás. Kutya hova addig??? stb. stb. Az új munkahely se kevéssé gyaloggalopp. Első pár hónapban már attól hulla fáradt lettem, h tanították, mit kell csinálnom. Hazaértem és csak beájultam. ESTE 6-kor. Nem lett vna energiám egy kuyára.


Szóval várd meg, h kialakuljon az életed, ami még csak most kezdődik.

2012. nov. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
javítás: 16 évesen
2012. nov. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
átgondolom még köszi a válaszokat!
2012. nov. 9. 14:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!