Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » S. O. S. Segítség, egy cikket...

S. O. S. Segítség, egy cikket keresek, már millió kulcsszót kipróbáltam a keresőben, de nem találom. Megvan valakinek ez a cikk?

Figyelt kérdés

Google-ban keresgéltem, nem találom.

A cikkben egy teszt volt, ha jól emlékszem valamelyik tenyészet oldalán volt rajta, és a kölyökválasztásról szólt. Hogy hogyan pontozzuk a kölyök természetét, és melyikből milyen kutya válhat, bizonyos viselkedésmódok alapján. (pl. agresszív, félős, domináns, stb.)

Segítenétek megkeresni ezt a cikket? Közben még én is próbálkozom, de sajnos nem sokra emlékszem a cikk helyéről...

Előre is nagyon köszönöm! :)



2012. nov. 9. 10:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Így kerestél?

[link]

2012. nov. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ja, igen, azt kihagytam, hogy a leendő gazdának kellett csinálnia dolgokat a kiskutyával, magához hívnia, felemelnie, és megfigyelni, hogy közben hogy viselkedik vele a kiskutya. És egyébként nem biztos, hogy tenyészet honlapján volt... Régen olvastam már, de elveszett a könyvjelzőimből... :(
2012. nov. 9. 10:38
 3/11 A kérdező kommentje:
Úristen, megtaláltad!!!!!!!!!! NAGYON KÖSZÖNÖM!! Igen, ez volt az a cikk, köszönöm szépen! Nem tudom kifejezni a hálámat... *.* :)
2012. nov. 9. 10:39
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Sok sikert a kiválasztáshoz !
2012. nov. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)))
2012. nov. 9. 10:54
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Itt az eredeti is:

[link]

2012. nov. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Szuper vagy, köszönööm *.* :)))
2012. nov. 9. 13:14
 8/11 anonim ***** válasza:
De ezt nem a leendő gazdi csinálja, hanem a kiskutya tenyésztője, 49 napos korban. és pontosan azért ebben a korban, mert ha valamitől megijedne a kiskutya, ekkor még nem okoz maradandó kárt benne. Ráaádul igy kap egy képet a jelleméről is, igy tudja később tudatosan ajánlani őt.
2012. nov. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Igen, de ugyanezt egy leendő gazda is megcsinálhatja, ha képet akar kapni a kutya jelleméről - szerintem legalábbis.
2012. nov. 9. 15:02
 10/11 anonim ***** válasza:
Pont az a lényege az ilyen teszteknek, hogy NEM a tenyésztője csinálja, hanem egy semleges személy, akihez nem kötődik a kiskutya.
2012. nov. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!